Facebook Twitter E-mail
29. března 2014

Grey´s Anatomy přijde o dva doktory

V Seattlu se připravují další změny. Již nedávno jsme se dozvěděli o chystaných návštěvách v seriálu Grey´s Anatomy (Chirurgové) – přijede se podívat Derekova sestra a dokonce se vrátí i nečekaný host v podobě Prestona Burkea. Nyní je však čas říct si, kdo nemocnici opustí.

Již od začátku série se ví, že v následující jedenácté řadě neuvidíme Cristinu Yang (Sandra Oh). Nebude však jediná, kdo se v další sérii nevrátí. K odchodu se chystá i Dr. Shane Ross (Gaius Charles) a Dr. Leah Murphy (Tessa Ferrer).

Oba dva se k seriálu připojili v deváté sérii jako noví praktikanti, nyní však jejich smlouva nebyla prodloužena. Společně s nimi se ve skupině nových praktikantů představila také Tina Majorino (která už seriál opustila) a dvojice Camilla Luddington, Jerrika Hinton. Osud dalších postav je zatím nejasný a o každém dalším vývoji vás určitě budeme informovat.


Co říkáte na odchody? Budou vám tihle doktoři chybět?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 186 týdny
Ani mně nebude ani jeden z nich chybět. :D
Desperate houseman
před 186 týdny
Na smrt těch dvou čekám už dlouho, tak snad se dočkám :D
Nerya
před 185 týdny
Ani jeden z nich nebol tak úžasný aby mi po odchode chýbal, naopak mi bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY