Facebook Twitter E-mail
26. března 2014

From Dusk Till Dawn dostává druhou sérii!

Zástupce stanice El Rey dnes oznámili, že se jejich první původní seriál From Dusk Till Dawn: The Series dočká druhé série. Ta bude opět složena ze třinácti epizod.

„Jde o skvělý materiál, který fanoušky velmi zajímá. Bylo výborné přivést postavy zpět k životu a zasadit příběh do nového prostředí. Těšíme se na to, až později v letošním roce opět začneme natáčet a doufáme, že se nám ve druhé sérii podaří laťka zvednout ještě výše,“ uvedl Robert Rodriguez, který seriál vytvořil.

Seriál, který vznikl na motivy stejnojmenné filmové klasiky, se i nadále bude natáčet v Austinu v Texasu. První série měla premiéru 11. března a kromě El Rey se vysílala také na streamu Netflix, který seriál zpřístupnil fanouškům v Kanadě, Irsku, Norsku, Nizozemsku, Velké Británii a Latinské Americe. U druhé série nedojde k žádným změnám, nové epizody budou opět k dispozici mezinárodnímu publiku chvíli po odvysílání v USA.


Znáte film? Dali jste šanci také seriálu? Jak vás prvních pár epizod zaujalo? Budete sledovat i druhou řadu? A zaslouží si jí vůbec tento seriál?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
před 190 týdny
Tenhle seriál mě sice sám o sobě moc neláká, ale zároveň mě láká ho...
kacka.irena
před 189 týdny
No pokud chceš vidět "opravdové"upéry, tak to chce klasiku -...
Andrea Lee
před 183 týdny
Filmy som videl a 1. diel stál za to. Z mainstreemovej témy sa bez výstrahy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY