Facebook Twitter E-mail
16. května 2014

The Vampire Diaries: [SPOILER] se vrací!

Pozor, pozor, článek obsahuje spoilery z finálové epizody páté série The Vampire Diaries, takže pokud jste epizodu ještě neviděli, nerozklikávejte si článek a nečtěte dál! Varovali jsme vás!

Alaric žije! Vrátil se zpět mezi živé! A Matt Davis se od 6. série opět stává hlavní postavou v seriálu!

Ve finálové epizodě se opět objevilo několik starých známých tváří, které už nejsou mezi námi – babička Bonnie (Jasmine Guy), Silas (Paul Wesley), Alaric a Lexi (Arielle Kebbel). Ta konečně našla mír a přes Bonnie (Kat Graham) se nevrátila, zato Alaric bude opět stát po boku svých přátel…

Poprvé jsme se s ním setkali během první série, kdy se z něj vyklubal učitel dějepisu… a lovec upírů. Brzy poté se stal náhradním rodičem Eleny (Nina Dobrev) a Jeremyho (Steven R. McQueen) a také Damonův (Ian Somerhalder) „chlastací parťák“. Jednu chvíli jeho tělo dokonce obýval i Klaus (Joseph Morgan). Ve třetí sérii ho Esther (Alice Evans), matka Klause, přeměnila na bláznivého Původního, aby zabila svoji rodinu.

To se jí sice nepovedlo, jenže Alaric byl propojen s Elenou, takže když se na konci třetí řady utopila a zemřela, zemřel i on. Alaric se pak dvakrát vrátil jako duch – jednou ve čtvrté sérii, když Damon navštívil jeho hrob, podruhé ve sté epizodě seriálu (5×11). A teď se vrací napořád… i když, je to TVD, takže člověk nikdy neví. :-)


Jste rádi za návrat Alarica? A jak se vám finálová epizoda páté série vlastně líbila? :-)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 179 týdny
Na jednu stranu mě smrt Damona a Bonnie mrzí - i když je mi jasné, že se...
Klik
před 179 týdny
Ja dúfam že ich budú ukazovať v tej "druhej dimenzii" :D Ako sa...
Cheera
před 179 týdny
Alaric <3 je úplne super že je zas nažive a dúfam že aj tak ešte nejakú...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY