Facebook Twitter E-mail
27. května 2014

Mark Pellegrino má novou hlavní roli

O tom, že se za oceán donesla zpráva o úspěchu francouzského seriálu Les Revenants, není pochyb. ABC letos nasadila Resurrection, který se tímto příběhem minimálně volně inspiroval. Navíc už v zimě jsme vás informovali, že se chystá i skutečný remake.

Nyní se dozvídáme, kdo se postaví do čela obsazení seriálu, který bude vznikat pro stanici A&E. Hlavní roli získal Mark Pellegrino. Toho jste naposledy mohli vídat v seriálu The Tomorrow People, ale pamatovat si ho můžete i z Lost (Ztraceni) nebo Supernatural (Lovci duchů).

Adaptace francouzského seriálu bude vyprávět příběh malého města, které náhle zjistí, že se do něj vrátili údajně mrtví místní obyvatelé. Od jejich úmrtí vůbec nezestárli a navíc si neuvědomují, že by měli být po smrti. Jejich návrat s sebou však přináší důsledky nejen kladné, ale i záporné.

Pellegrino se objeví v roli Jacka, otce dvojčat, z nichž jedno se „vrátí“ poté, co čtyři roky předtím zemřelo ve školním autobuse.


Zajímá vás tato adaptace francouzského seriálu? Co říkáte na obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Leslie
před 181 týdny
Gratuluju k nové roli. :) (A já pořád tak nějak doufala, že se vrátí do...
kareen
před 181 týdny
Marka Pellegrina ráda vidím v jakékoliv roli a jako Lucifer v SPN byl...
WhiteSparkle
před 181 týdny
Gratuluju k nové roli, on má prostě charisma na rozdávání, i TTP měl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY