Plakát

The Returned

Adaptace francouzského seriálu Les Revenants. Obyvatelé malého městečka se musí vyrovnat s tím, že se z nenadání začnou vracet obyvatelé, kteří byli považováni za mrtvé. Tyto návraty sebou samozřejmě přináší důsledky, a to jak dobré, tak i špatné.

2015 | USA | 42 minut | A&E | Drama / Fantasy | 10 epizod | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná

1×10 – Peter

(premiéra 11. 5. 2015 – před 8 lety)
závěr seriálu

The Returned – O čem to je

Adaptace francouzského seriálu Les Revenants.

Obyvatelé malého městečka se musí vyrovnat s tím, že se z nenadání začnou vracet obyvatelé, kteří byli považováni za mrtvé. Tyto návraty sebou samozřejmě přináší důsledky, a to jak dobré, tak i špatné.

Seriál ve vašich statusech

ragelly: The Returned nemá Lupu ani jiný představovací článek, tak jen v krátkosti shrnu dojmy zde :D Dokoukáno. Jelikož jsem neviděla původní verzi, nemám to srovnání, ale co jsem četla, je to téměř záběr od záběru kopie originálu. Za mě dobré, první polovina se mi tedy líbila víc. Mohlo by to být i trošku hororovější, takhle mi naháněl husí kůži jen pohled toho malého kluka, ale jinak na seriálu nic strašidelného není, což je trošku škoda, protože potenciál v příběhu rozhodně je. Seriál končí otevřeně, ale zrušení mě nemrzí. Závěr: Otevřený. »SPOILER« před 3 roky

Camille Winship
Lena Winship
Claire Winship
Jack Winship
Peter Lattimore
Simon Moran
šerif Tommy Moran
Julie Han
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

A&E

Délka

42 minut

Žánr

Drama
Fantasy

Země původu

USA

Roky vysílání

2015

První vysílání

9. března 2015

Ukončení seriálu

11. května 2015

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související