Facebook Twitter E-mail
3. června 2014

Conan prodloužen až do roku 2018!

Ano, je tomu tak. Noční talk show Conan byla prodloužena až do roku 2018 a moderátor Conan O'Brien si tak do smlouvy připsal další tři roky svého působení.

„Nejen, že Conan přivedl k TBS mladší diváky, on také vytvořil internetovou stránku, která přitahuje k této jedinečné komedii další miliony,“ řekl Michael Wright, prezident programu na TBS.

„Navíc, Conan dokonce bere svou show na nezapomenutelné cesty – do New Yorku, Atlanty a minulý měsíc dokonce do Dallasu. V příštím roce dokonce okusí novou půdu, když se jeho show stane první noční talk show natočenou na Comic-Conu. Nemohli jsme si přát lepšího moderátora noční show, nebo ještě více, nadšenějšího velvyslance pro značku TBS,“ dodal Michael Wright.

Ačkoli má Conan v průměru pouze 862 000 diváků, TBS tvrdí, že přitahuje více dospělého obecenstva v kategorii 18–34 než konkurence. Jmenovitě Late Show with David Letterman, Jimmy Kimmel a Watch What Happens Live.


Jste rádi za velké prodloužení? Baví vás Conan?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sarrah
před 287 týdny
Skvelé! Conana zbožňujem ! :)
Elža
před 287 týdny
Conana mám vážně ráda, takže jsem spokojená a doufám, že bude pořád vtipný.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY