Facebook Twitter E-mail
4. července 2014

Once Upon a Time obsazuje postavy z Frozen

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o skutečnosti, že se do seriálu Once Upon a Time chystá zima. Konkrétně propojením s filmem Frozen (Ledové království). Dnes přicházíme se zprávou, že postavy známé z filmu už znají své představitele.

Roli dobráckého obchodníka s ledem Kristoffa, který si teprve zvyká na život v zámku, si zahraje Scott Michael Foster. Toho si můžete pamatovat z hlavní role v seriálu Greek nebo z vedlejších rolí v Californication či The River (Řeka). Toto léto se bude pravidelně představovat v seriálech Chasing Life a Halt and Catch Fire.

Druhou obsazenou postavou je princezna Anna, kterou si zahraje Elizabeth Lail, pro kterou to bude vůbec první seriálová příležitost v kariéře. Poslední do party nám zbývá její sestra Elsa. Tu si zahraje Georgina Haig, kterou si můžete pamatovat jako dceru Petera a Olivie ze seriálu Fringe (Hranice nemožného). Letos v létě se představí v novém dramatu stanice CBS Reckless.


Co říkáte na nově obsazené herce? Které obsazení se vám zamlouvá nejvíce?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Majef
před 232 týdny
Já si teda na Elsu představovala nějakou jinou herečku. Tak snad to nebude...
Klik
před 231 týdny
Ja sa teda teším na nové obsadenie, najmä som zvedavá na Elizabeth ktorú sme...
HonZajs000
před 228 týdny
Frozen je po Tangled (Na vlásku) nejlepším animákem poslední doby. Alespoň tedy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY