Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2014

NCIS: DiNozzo bude mít novou parťačku

V září odstartuje dvanáctá série nejsledovanějšího televizního krimiseriálu Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Námoční vyšetřovací služba a diváci se dočkají nové posily do týmu.

V říjnu by se měla nová zvláštní agentka FBI, ze které se může stát jedna z pravidelných postav. Agentka se bude jmenovat Leia Pendergrast a spojí se s Tonym (Michael Weatherly) kvůli vyšetřování teroristické hrozby. Tato postava je popisována jako sexy, nezadaná, flirtující a dobrodružná se smyslem pro humor, takže je pro DiNozza jako stvořená.

Zahraje si ji Stephanie Jacobsen, která má kontě role v seriálech Melrose Place, Star-Crossed nebo The Terminator: Sarah Connor Chronicles (Terminátor: Příběh Sáry Connorové).

Tvůrce Gary Glasberg navíc prozradil něco málo o chystané budoucnosti pro Tonyho: „Je na čase, aby Tony trochu dospěl. Loni prošel citově náročným obdobím, kdy se vypořádával s odchodem Zivy. Teď přichází čas pro něco nového. Chceme, aby dospěl a zvládnul to správně, navíc Michael je z toho nadšený.“


Co říkáte na novou parťačku pro DiNozza? Zůstane jejich vztah jen na pracovní úrovni?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 164 týdny
Takovou parťačku mu měli dát, než rozjeli celý to OTP se Zivou... teď už je na...
Nevada
před 164 týdny
Ale ne, jen ne další teroristický útok. Díly s teroristy patří téměř...
Maarti
před 164 týdny
No, uvidíme, zatím si to dospění nějak neumim představit :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY