Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2014

Arrow přeobsazuje i nově obsazuje

Seriál Arrow nás přes léto opravdu nenechá vydechnout a neustále nás zásobuje novými zprávami. Jen před pár dny jsme se dozvěděli, že se dočkáme nového padoucha a i dnes se dozvídáme o dvou nových tvářích, které se nám ve třetí sérii představí.

Nejprve je třeba říct, že se tvůrci museli uchýlit k přeobsazení role. Jak jsme vás již dříve informovali, tak v roli Tatsu Yamashiro jinak známé také jako Katana se měla objevit Devon Aoki. To se však nakonec nestane. V roli Katany, důležité postavy z Oliverových flashbacků pro třetí sérii, se nově objeví Rila Fukushima. Ta na svém kontě zatím nemá moc rolí, ale představila se ve Wolverinovi. Katany je expertka na bojové umění a ovládání meče a bude jedním z Oliverových opatrovníků, kteří bude mít velký vliv na jeho cestě k vytvoření Arrowa.

Druhou novou postavou bude Nolan Funk. Toho si mohou pamatovat hlavně fanoušci seriálu Glee, kde se objevil jako Hunter Clarington nebo ze seriálu Awkward (Nešika), kde si zahrál milostný objekt hlavní hrdinky.

I v Arrow se představí s podobnou rolí, zahraje si totiž přítele Felicity (Emily Bett Rickards) z dob jejích studií. Objeví se v páté epizodě nazvané Secret Origin of Felicity Smoak jako Cooper Seldon, tehdejší přítel oblíbené pomocnice.

Arrow se vrátí 8. října na stanici CW.


Co říkáte na přeobsazení? A na nového přítele Felicity?

(Zdroj a)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 163 týdny
Taky mi přijde, že to jméno není úplně náhoda a že je to vtípek :). A na Nolana...
Lill
před 163 týdny
Tiež som pozerala na to meno :D O obsadení som už čítala, a píšem to asi do...
Pajky
před 163 týdny
You're welcome!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY