Facebook Twitter E-mail
20. září 2014

Cougar Town půjde do poslední série bez jedné postavy

Seriál Cougar Town (Město žen) patří mezi ty seriály, které ví, kdy přesně skončí. Seriál se totiž dočkal prodloužení s dovětkem, že půjde o poslední sérii. Fanoušci tedy očekávají řádné zakončení, které by si tato partička z Floridy jistě zasloužila. Nedávno jsme vás informovali, že se jedna z postav objeví i v jiném seriálu stanice (nakonec z toho sešlo), dnes však přichází zpráva, která vysněnému konci značně komplikuje situaci.

Malé městečko Gulfhaven má totiž předčasně opustit jedna z hlavních postav. Podle zákulisních zdrojů by mělo jít o Briana Van Holta, který hraje postavu Bobbyho Cobba, bývalého manžela hlavní hrdinky Jules (Courteney Cox). Podle zasvěcených se rozhodl prozkoumat jiné možnosti.

Údajně je připraveno, že se Bobby rozloučí v úvodní epizodě šesté série, která by se měla ve vysílání objevit na začátku roku 2015. Brian Van Holt se má objevit i v novince stanice Syfy Ascension, která nedávno dokončila natáčení.


Co říkáte na fakt, že bude chybět Bobby? Bude vám chybět jeho postava a jeho přátelství s Andym? Mrzí vás jeho odchod, když je cílová rovinka v dohledu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martin_W
před 160 týdny
Já už se bal, že odstaví Andyho. Absence Bobbyho mi nevadí, vždy mi tam spíš...
Pajky
před 160 týdny
Mě teda docela jo, už z toho důvodu, že Andy tě bude takovej lichej, bez...
Olca
před 160 týdny
Souhlasím, taky jsem se bála, že to bude Andy... Bobby mě taky mrzí, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY