Facebook Twitter E-mail
30. září 2014

Z Agents of S.H.I.E.L.D. vás opět zamrazí

Minulý týden odstartovala premiéra druhé řady oblíbeného seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., která mnohé fanoušky do jisté míry šokovala. V epizodě se představilo hned několik nových postav a s některými se budeme setkávat i nadále, ale těšit se můžete i na návrat postavy, která se v seriálu ukázala již minulou sérii.

Ve třetí epizodě, která se bude vysílat 7. října, k Agentům opět zavítá herec Dylan Minnette, který ztvárňuje Donnieho Gilla, marveláckého záporáka Blizzarda. Donnie se objevil ve dvanácté epizodě první série jako nadaný student akademie, kde studovali i Fitz (Iain De Caestecker) se Simmonsovou (Elizabeth Henstridge). Donniemu se podařilo sestrojit nebezpečný přístroj, který nakonec stál život jeho kamaráda. Donnie však během zničení tohoto přístroje nabyl novou superschopnost – dokáže zmrazovat předměty.

A právě tato schopnost by mohla pro svět znamenat nebezpečí. V nové epizodě se bude ředitel Coulson (Clark Gregg) se svým týmem snažit Donnieho najít, ovšem čas je bude tlačit, jelikož si stejný cíl vytyčila i Hydra. Úkolem S.H.I.E.L.D.u je dostat se k němu dřív. A aby toho nebylo málo, Simmonsová se ocitne v nějakém nebezpečí.


Jste rádi, že se opět setkáte se známou tváří? Jak se vám líbila premiéra druhé série?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 163 týdny
Mně se právě líbil, protože tam měli FitzSimmons víc prostoru. :)
Klik
před 163 týdny
Mne sa koniec poslednej časti páčil, trošku som z toho bola mimo. Ale na...
MoTAngel
před 163 týdny
Ten diel bol taký nudný, že som to vypla. Ani som to nedokázala celé pozrieť....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY