Facebook Twitter E-mail
26. října 2014

Agent Carter získává posilu z Nikity

Seriál Agent Carter patří mezi seriály, které můžeme nedočkavě vyhlížet, ale na jejichž premiéru si ještě musíme počkat. A tak nás alespoň zásobují novinkami o obsazení. Nedavno jsme vás informovali o tom, že nebude chybět ani Howard Stark a dnes přinášíme zprávu o další postavě.

K seriálu se připojí Lyndsy Fonseca a vrátí se tak do světa špiónů. Její nejvýraznější role je totiž ze seriálu Nikita, kde si zahrála Alex. Pamatovat si ji však můžete i jako dceru Teda Mosbyho v How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku).

Fonseca by se měla představit jako Angie Martinelli, ctižádostivá herečka, která se spřátelí s hlavní hrdinkou Penny Carter (Hayley Atwell). Obě ženy si totiž snaží upevnit své místo v poválečném světě.

Nová série od Marvelu se bude vysílat během midseason, v mezeře, která vznikne mezi první a druhou polovinou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D..


Těšíte se na seriál Agent Carter? Jak se vám líbí nová postava?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 160 týdny
Herečku mám moc ráda, takže ji kdekoliv ráda uvidím, zpráva rozhodně potěšila :)
Karel.handball
před 160 týdny
Great! Rozhodně mi zpráva zvedla náladu, doufám, že se tam zdrží co nejdéle.
RedRose
před 160 týdny
Tak to je moc prijemna zprava!! Lindsy je moc fajn a v Nikite byla mou nej...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY