Facebook Twitter E-mail
1. listopadu 2014

Konec Downton Abbey?

Začaly se šířit zvěsti o tom, že by se oblíbené britské drama Downton Abbey (Panství Downton) mohlo dostat ke svému konci dříve, než by bylo fanouškům milé.

Seriálu hrozí, že ho po očekávaném obnovení na šestou sezónu opustí jeho tvůrce Julian Fellowes. Ke konci roku podepsal smlouvu s NBC Universal na vývoj The Gilded Age, což má být kronika mocných a bohatých v New Yorku v osmdesátých letech devatenáctého století. Vývoj tohoto projektu byl však pozastaven, částečně také kvůli Fellowesovým závazkům vůči Downton Abbey.

Zdroje uvnitř NBC Universal říkají, že by Fellowes mohl uzavřít příběh Downton Abbey, aby se mohl začít věnovat The Gilded Age. Tyto zvěsti také podporuje dřívější prohlášení samotného Juliana Fellowese, ve kterém uvedl, že šestá série by skutečně mohla být tou poslední.


Co říkáte na tyto zvěsti? Chtěli by jste, aby Downton Abbey pokračovalo, nebo dáváte přednost heslu „v nejlepším se má přestat“?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 254 týdny
Tohle je seriál, na který jsem hodně zvědavá, takže bych end date uvítala, ať...
Poppy
před 254 týdny
Souhlasím, že se šestkou by měl také přijít konec. Poslední dvě řady už nebyly...
kacka.irena
před 254 týdny
Určitě je lepší ukončit to, než nesmysleně prodlužovat a tím to celé pokazit

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY