Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2014

Crossover Flashe a Arrowa se blíží!

Už jen dny fanoušci odpočítávají do cross-overu dvou nejsledovanějších seriálů na stanici CW, Flashe a Arrowa. Populární dvojice spojí své síly ve dvojdíle, který odstartuje už zítra, 2. prosince epizodou náležející do linie Flashe a bude pokračovat následující den epizodou Arrowa.

I když by se spojení sil mohlo zdát jako jednostranná záležitost (vzhledem k Barryho nadpřirozeným schopnostem), poslední epizoda Flashe ukázala, že Barry není všemocný a má své hranice. Jak ukazuje trailer pod článkem, rozhodně se v epizodě nedočkáme jen přátelského poplácávání po zádech, dojde i na souboj Flashe s Arrowem. A Flash to rozhodně nebude mít lehké.

Obě postavy se v seriálech už setkaly, ale bylo to jen na okamžik. Barry Allen zavítal do Starling City v 8. a 9. epizodě druhé řady Arrowa, kdy přijel do města pomáhat s vyšetřováním. Arrow se pak na oplátku objevil v pilotu Flashe a prolínání mezi oběma městy pokračovalo dál, když se ve Flashovi objevil záporák, kterého už Arrow jednou porazil. Toto je ale skutečně poprvé, kdy oba seriály nebudou jen naznačovat, ale vytvoří regulérní cross-over.

A jak se budou epizoda jmenovat? Příznačně – Flash vs. Arrow (ve Flashově části) a The Brave and the Bold (v Arrowově části). Abychom vás ještě víc navnadili, dodáváme promovideo k oběma dílům.


Těšíte se na epický dvouhodinový crossover? Myslíte, že propojení těchto dvou populárních seriálů pomůže sledovanosti?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vxxx
před 150 týdny
Tak tohle nechápu. Arrowa jsem přestala sledovat po 6 dílech asi......
Earenis
před 150 týdny
Přesně tak :)
Butcher
před 131 týdny
tak nakonec spolecne souboje zklamanim, urcite jsem cekal vice...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY