Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2015

Chicago PD ukáže doktora z Chicago Med

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se dost možná rozroste seriálový svět Chicaga Fire a Chicaga P.D.. Tvůrci totiž připravují lékařský spin-off nazvaný Chicago MED. Tyto přípravy nyní dostaly opět o něco reálnější obrysy.

V Chicagu P.D. se nově představí Nick Gehlfuss. Toho si můžete pamatovat z vedlejších rolí v seriálech Shameless, Longmire nebo Murder in the First. Nyní se představí jako Ryan Halstead, bratr Jaye (Jesse Lee Soffer), jednoho členů Chicago P.D.

Výkonný producent Matt Olmstead o nové postavě prozradil: „Ryan je tak trochu playboy, ale také úspěšný lékař. Nikdy se příliš nezapojuje, když se věci začnou komplikovat. Setkáme se s ním v bodě, kdy bude v problému a zjistí, o čem Chicago skutečně je.“

Poté Olmstead dodal, jaký bude mít vztah se svým bratrem: „Rádi se navzájem uvidí. Není to jako když se ukáže bratr „budižkničemu“, přesto ale bude potřebovat pomoc něco vyžehlit.“

Ryan Halstead se představí v několika epizodách Chicago P.D., ale objevit by se měl i v epizodě Chicago Fire, která bude sloužit jako připravovaný pilot pro nemocniční spin-off.


Těšíte se na sourozence Halsteada? A jak se vám zamlouvá příprava Chicago Med?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zizi Šicová
před 215 týdny
Moc se těším... :)
plavacek2000
před 215 týdny
Už se nemůžu dočkat.snad už bude v příštím díle ;)
Lill
před 215 týdny
Tak som zvedavá, ako ďaleko to s Chicago Med dotiahnu.. A rodinných...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY