Facebook Twitter E-mail
13. února 2015

Beauty and the Beast se vrací. A za rok zase!

Stanice CW má dnes večer pro své fanoušky dvojnásobně dobré zprávy. Konečně bylo oznámeno přesné datum, kdy se na televizní obrazovky vrátí seriál Beauty and the Beast. Můžete začít odpočítávat dny: Třetí série začne na stanici ve čtvrtek 21. května.

To ale není jediná příjemná zpráva. Společně s oznámením premiéry stanice sdělila, že se drama dočká také čtvrté řady! Tento krok není překvapivý. Ačkoliv seriál nemá příliš vysokou sledovanost (ba právě naopak), obnovení pro třetí řadu znamenalo i neoficiální pokračování se čtverkou, a to kvůli syndikaci. Čtvrtá série totiž obecně seriál kvalifikuje pro odkoupení práv na vysílání jinou stanicí.

Následující třetí řada bude obsahovat 13 epizod. Na začátku se bude Cat s Vincentem starat o svůj vztah. Konečně mají klid od veškerého dramatu, od Muirfielda, lovení a příšer. Nicméně jejich láska si bude muset projít testem, jelikož za rohem číhá ještě nebezpečnější hrozba. Když pár zjistí, že jsou nevinné oběti využívány k testování hranic nemožného, hrdinové se rozhodnou jít do utajení a odhalit konspiraci. Vincent s novým zlem bude moct bojovat jen tak, že se promění ve zvíře, které v něm dřímá. To ovšem ohrozí jeho život a také vztah s Cat.


Sledujete Krásku? Jste rádi, že se konečně ví datum návratu seriálu? A co říkáte na objednávku čtvrté řady? Zaslouží si ji seriál, nebo už by měl pomalu končit?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lucasino
před 144 týdny
Tak Beaty And The Beast půjde v letním schématu, kde stanice sledovanost...
dagsoftware
před 144 týdny
zjednodušene: CBS je najväčšia stanica, má priemerne vyššiu sledovanosť ako...
macik.l
před 144 týdny
No tak já už se nemůžu dočkat :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY