Facebook Twitter E-mail
29. března 2015

VLNY: Přijďte se podívat na seriál do kina

V úterý večer od 20:30 se bude v brněnském kině Scala pořádat další promítání v rámci projektu VLNY. Tentokrát půjde o český webseriál Kancelář Blaník, který můžete najít na Stream.cz.

Kancelář Blaník je politická satira s neotřelým humorem, který nenechá v současné politice nit suchou. Nespokojenost s vládou a politickou situací byla v minulém i současném režimu každodenní součástí života mnohých Čechů i Slováků. Jak přežít tuto situaci bez psychické újmy na zdraví? Jednoduše: díky humoru! Seriál byl původně určen pro televizi, ale pro svůj kontroverzní obsah se na obrazovky nakonec nedostal.

Základní info:

Co: Kancelář Blaník
Kdy: 31. 3. 2015 od 20:30
Kde: kino Scala v Brně
Kolik: 90,– (student) / 110,– (dospělý)
Více: VLNY

Návštěvníci projekce se dočkají opakování celé první série (epizody 1–14) a exkluzivního promítání premiérového dílu nové řady. Po odvysílání bude následovat moderovaná diskuze s tvůrci pořadu. Nebude chybět scenárista Tomáš Hodan, producent Milan Kuchynka a herec Michal Dalecký.

Studentský projekt VLNY – Televize v kině je akce, kdy bude během letního semestru probíhat celkem deset promítání televizních formátů z americké a české seriálové produkce. Cílem je dokázat, že televize rozhodně není umírajícím médiem. Jednotlivá promítání jsou doplňována doprovodným programem, který návštěvníkům osvětlí současné postavení televize na trhu zábavního průmyslu.

Další informace: Událost na Facebooku / Stránky projektu


Líbí se vám nápad vysílat seriály v kině?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 133 týdny
Zajímavé. Jen dodám, že je to "Univerzitní kino Scala". :-) Ať trochu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY