Facebook Twitter E-mail
6. dubna 2015

VLNY: Přijďte se podívat na Přátele do kina

V úterý večer od 20:30 se bude v brněnském kině Scala pořádat další promítání v rámci projektu VLNY. Tentokrát půjde o jeden z nejúspěšnějších sitcomů vůbec – Friends (Přátelé), který běžel na stanici NBC v letech 1994–2004 a v českých televizích se repríz všech deseti řad můžete nabažovat stále.

Seriál za 10 let vysílání získal nespočetně mnoho fanoušků po celém světě. Jedinečné charaktery jsou zároveň nositeli vlastností, s kterými se lehko ztotožní každý z nás. Maraton první série tohoto notoricky známého a úspěšného sitcomu devadesátých let je zárukou skvělé zábavy, tentokrát ne v obýváku, ale v kinosále plném vlastních kamarádů. Najdete mezi nimi i vy skutečnou Rachel, Chandlera či Phoebe?

Základní info:

Co: Přátelé (Friends)
Kdy: 7. 4. 2015 a 14. 4. 2015 od 20:30
Kde: kino Scala v Brně
Kolik: 90,– (student) / 110,– (dospělý)
Více: VLNY

Již zítra, tedy 7. dubna, se bude promítat první polovina 1. série (epizody 1–12). O týden později ve stejný čas bude odvysílána druhá polovina řady (epizody 13–24). Všechny díly budou promítány s dabingem. Obě projekce jsou naplánovány na 295 minut, tedy téměř pět hodin.

Studentský projekt VLNY – Televize v kině je akce, kdy bude během letního semestru probíhat celkem deset promítání televizních formátů z americké a české seriálové produkce. Cílem je dokázat, že televize rozhodně není umírajícím médiem. Jednotlivá promítání jsou doplňována doprovodným programem, který návštěvníkům osvětlí současné postavení televize na trhu zábavního průmyslu.

Další informace: Událost na Facebooku / Stránky projektu


Líbí se vám nápad vysílat seriály v kině?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

z87
před 236 týdny
Cílem je dokázat, že televize rozhodně není umírajícím médiem. Proto budeme...
Vxxx
před 235 týdny
:D :D :D :D Napadlo mě to samé :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY