Facebook Twitter E-mail
19. dubna 2015

Osud Eye Candy odhalen!

Stanice MTV už se rozhodla, zda svou letšoní novinku Eye Candy obnoví pro druhou sérii, či nikoliv. Můžou se tedy fanoušci začít těšit na druhou řadu?

Bohužel máme pro všechny příznivce zmíněného seriálu špatné zprávy. Bylo oznámeno, že se seriál rozloučí po první sérii. Na Twitteru tuto novinku oznámila představitelka hlavní role, herečka Victoria Justice. Zprávu poté potvrdil i tiskový mluvčí stanice.

„Eye Candy se s druhou sérií nevrátí,“ napsala herečka. „I když se mnoho z vás bude cítit smutně nebo naštvaně, prosím berte na vědomí, že ztvárnění Lindy Sampson je něco, co jsem si moc užila a navždy tuto zkušenost budu chovat blízko svému srdci.“

Příběh pro televizi zpracoval Christian Taylor, seriál byl adaptací bestselleru od R.L. Stinea. Lindyna spolubydlící je přesvědčená, že jeden z nápadníků jLindy je vražedný kyber-stalker. Když spolu s policí dívka objeví potenciálního sériového vraha řádícího na Manhattanu, vše nasvědčuje, že jde o jednoho z jejích nápadníků.

Rozhodnutí o zrušení přichází pouze pár dní před úterní Upfront prezentací stanice, která odhalí plány na novou sezónu. Stanice má v záloze očekávané drama Scream, které je adaptací stejnojmenné filmové hororové série (premiéra v červnu), a velký zájem média jeví také o chystanou novinku Shannara. V pilotové fázi se pak nachází komedie Ken Jeong Made Me Do It a očekává se, že projekt bude vybrán pro seriál.


Sledovali jste Eye Candy? Mrzí vás jeho zrušení a to, jak seriál skončil? Těšíte se na nové seriály od MTV?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vuvicom
před 132 týdny
Píšete že je to adaptace knihy, můžu se zeptat jak se ta kniha jmenuje ? Autor...
ševča
před 131 týdny
Asi tak. Navíc si myslím, moc dobře jsem to nepochopila, že SPOILER » ten...
AdaW
před 131 týdny
Jmenuje se úplně stejně - Eye Candy ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY