Facebook Twitter E-mail
6. června 2015

Osud Mr. Selfridge je již znám!

Jedna z hvězd seriálu, herečka Amanda Abbington, prohlásila, že nadcházející čtvrtá série úspěšného dramatu britské stanice ITV bude poslední.

V březnu byl seriál Mr. Selfridge (Pan Selfridge) prodloužen pro čtvrtou sérii, ačkoliv stanice nepotvrdila seriálu dlouhotrvající budoucnost.

„Je to poslední série,“ prozradila Abbington magazínu What's On TV. „Již žádná další nebude, což mě velice mrzí, protože seriál byl po čtyři roky součástí mého života.“

Tvůrce Mr. Selfridge Andrew Davies naznačil již minulý rok v červenci, že plánuje, aby měl příběh Harryho Selfridge kolem čtyř sérií. Nic však potvrzeno nebylo. O to se postarala až Amanda. Seriál se těší velkému úspěchu nejen ve své domovské zemi, ale také po celém světě. Práva na první tři série zakoupila i Česká televize, která aktuálně vysílá právě třetí řadu.

Mr. Selfridge se vrátí s posledními deseti episodami v roce 2016.


Sledujete Mr. Selfridge? Mrzí vás jeho ukončení?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 124 týdny
Pana Selfridge mám ráda a myslím, že seriál obsáhl velké časové období. Takže...
Motna
před 124 týdny
Hergot! Další seriál co mi skončí po pár řadách. :(
petruskaJ
před 124 týdny
No to je dobře, že bude ještě série, už jsem si myslela, že závěr páteční...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY