Facebook Twitter E-mail
10. srpna 2011

Jeff Fahey a Justin Hartley v Chuckovi

Sezóna se nezadržitelně blíží ( i škola :/ ), a tak na povrch vyplouvají další a další informace. Tato se týká 5., finální řady NBC seriálu Chuck. Justin Hartley ze Smallville zanechal na svém Twitteru zprávu, že si skvěle užil natáčení a bylo potvrzeno, že si zahraje v 2. epizodě po boku „ztraceného Jeffa Faheye (alias Franka Lapiduse z Lost). Fahey bude hrát Karla Sneijdera, který byl jako šéf diamantové společnosti s doly v JAR v minulosti vyšetřován CIA pro domnělou kriminální činnost, ale nikdy na něj nic nenašli. Hartley si zahraje Wesleyho Sneijdera, Karlova pohledného mladšího bratra. Darthmouthem a Oxfordem vzdělaný antropolog Wesley dělá vždy vše proto, aby se držel co nejdál do bratrova byznysu, protože nechce mít nic společného se světem špionáže a agentů. Samozřejmě…nemá moc na výběr, když ho Karlovi nepřátelé unesou. Karl je proto nucen vyhledat pomoc u Carmichael Industries.

Nezmeškejte 21. října (u nás 22.) premiéru Chuckovy 5. a poslední řady. Epizoda s Hartleym a Faheyem bude odvysílána následující týden. Přehled premiér dalších seriálů zde.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
nn normálně od 21. října v pátek ;) (teda u nás v sobotu :D)
Salem
hodně dávno
jenže ta půlsezóna bude poslední
ragelly
hodně dávno
Btw. docela pěkně se to pro Smallvilláky rozjíždí :) Justin v Chuckovi,...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY