Facebook Twitter E-mail
5. října 2015

Vrátí se Longmire s pátou řadou?

Herečka Ally Walker věří, že ano. Ta si ve čtvrté sezóně střihla roli doktorky Donny Sue Monaghan, psychiatričky, která pomáhá válečným veteránům. Se šerifem Longmirem má skvělou chemii, což je důvod, proč by si herečka pravděpodobně zopakovala svou roli i v potenciální další sérii. Pro magazín Parade na otázku, jestli by se v případě prodloužení taky vrátila, odpověděla:

„Myslím, že je tady šance, že bych se vrátila. Na konci této řady je dokonce takový malý, vážně zajímavý cliffhanger. Takže jsem si celkem jistá, že bych se vrátila. A co bude pak, to se ještě uvidí.“

Herci Robert Taylor (šerif Walt Longmire) a Lou Diamond Phillips (Henry Standing Bear) jsou také optimističtí ohledně další série; vyjádřili se na toto téma už během panelu na letní konferenci TCA.

Longmire byl v srpnu 2014 zrušen stanicí A&E po třech sezónách. I když měl velmi pozitivní odezvu a vysokou sledovanost, seriál nezapadal do cílové skupiny stanice. Fanoušci ale dali jasně najevo svou nespokojenost. V listopadu 2014 Netflix oznámil, že seriál přebírá a odvysílá 10 nových epizod, které byly vypuštěny 10. září 2015.

A při fanoušcích ještě zůstaneme, protože ti naplánovali na 7. října 2015 akci, během které budou celou hodinu v kuse tweetovat a taky sdílet na Facebooku různé příspěvky a fotky ze seriálu. Ty budou mít tagy Netflix a Longmire, aby si je všimli zástupci Netflixu na sociálních sítích. Fandové tak chtějí ukázat svůj zájem a vášeň pro tento seriál.


A co vy? Co byste řekli na pátou řadu? A jak se vám líbila čtvrtá?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
inekafe
Fanúšik Simpsonovcov a Futuramy, ktorý si rád vypočuje dobrý metal alebo (punk)rock vždy, keď nesleduje seriály. V seriálových vodách vyhľadáva kvalitné káblovkové drámy a všakovaké sitkomy/komédie.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 111 týdny
Tady se někdo vrhá do světa bleskovek! :D Jak moc bys Longmire doporučil?...
Fruiko
před 111 týdny
Justified
inekafe
před 111 týdny
Ani nie, v noci som sa nudil a dúfal som, že to ešte nikto nespísal....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY