Facebook Twitter E-mail
9. října 2015

Arrow: Kdo je v hrobě?

Premiéra očekávané čtvrté série dramatu Arrow, který se po letní pauze vrátil na stanici CW tento týden, přinesla jednu velkou otázku. Kdo je v hrobě? To je věta, kterou si nervózní fanoušci po prvním díle kladou.

„Zatím přesně nevíme, o koho se bude jednat,“ prozradila výkonná producentka Wendy Mericle během promítání pro tisk. „Pořád jsme ve fázi plánování příběhu této sezóny. Samozřejmě ale chceme, aby to dávalo smysl. Pokud to nebude nic znamenat pro naše postavy, tak to nebude nic znamenat ani pro publikum.“

Producenti tedy ještě nevymysleli celou zápletku. Na internetu se však již bouřlivě spekuluje o tom, kdo by to mohl být, a kdo to naopak být nemůže. Poslední scéna nám dala několik nápověd, např. to, že Oliver slíbil, že „ho“ zabije, že tam byl přítomen Barry, to, kolik slz proteklo atd…

To, kdy se dozvíme, která z teorií je pravdivá, je prozatím ve hvězdách. Producent Marc Guggenheim pouze prozradil, že „poté ještě bude čas“ k tomu, aby se zbylé postavy ve čtvrté sérii vyrovnaly s následky zmíněné smrti.


Tak co myslíte? O koho se jedná? Máte nějakou teorii? Koho byste si tam přáli a u koho naopak doufáte, že se mu smrťák vyhne? :-)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 95 týdny
Na 100 % bych to úplně neviděl (SPOILER » pořád to může být přelud nebo...
maja5651
před 95 týdny
Já si myslím, že to bude Dig.
ragelly
před 85 týdny
Prozrazeno: V hrobě je SPOILER » Laurel Lance (Katie Cassidy) «

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY