Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2015

Freeform objednává dva nové seriály

ABC Family v lednu změní jméno na Freeform a kromě změny jména má v plánu také rozšíření své původní tvorby. Tento slib teď nabral reálnější obrysy, Freeform si totiž objednal hned dvě nová dramata.

První z nich nese název Guilt. Tento seriál se nechal inspirovat příběhem Amandy Knoxové a bude pojednávat o mladé Američance žijící v Londýně, která se stane podezřelou z vraždy své spolubydlící. Zatímco vyšetřování postupuje dál, diváci si budou říkat, jestli jde jen o naivní dívku, nebo o sociopatku, která zabila vlastní kamarádku. Scénáře, výroby i produkce se ujaly Kathryn Priceová a Nichole Millardová, výkonným producentem bude Stephen McPherson.

Další z dua hodinových dramat je Beyond. Mladý muž se po dvanácti letech probouzí z kómatu a zjišťuje, že získal nadpřirozené schopnosti, kvůli kterým se ocitá uprostřed nebezpečného spiknutí. Seriál má na svědomí Adam Nussdorf, na pozicích výkonných producentů jsou Tim Kring, Zak Kadison, Justin Levy a Brian Kavanaugh-Jones. Režie pilotu se ujal Lee Toland Krieger.


Zaujal vás alespoň jeden z dvojice nových seriálů?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 102 týdny
Já si říkal, co je to za nějakou mini-stanici typu Cinemax, že jsem...
ševča
před 98 týdny
No aby z toho nebylo další PLL...
Gabik.029
před 98 týdny
Asi tak nějak :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY