Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2015

Velká nálož castingů! Blindspot, OUAT, Quantico a další

Přestože většina seriálů brzy odvysílá v rámci podzimních finále své poslední epizody tohoto roku, natáčení pokračuje, a obsazování menších i větších rolí je v plném proudu. V dnešním článku naleznete shrnutí několika castingů z vašich oblíbených seriálů, ve kterých se herci v následujících epizodách představí.

V některých případech se jedná pouze o epizodní role, ovšem někteří z herců se v seriálech zdrží i déle. Castingy se týkají jak zaběhlých seriálů, tak letošních novinek.

Blindspot

Ve dvanácté epizodě seriálu Blindspot, která bude odvysílána po vánoční pauze, se představí herec Gaius Charles. V seriálu ztvární Charlieho Napiera, seržanta armády, kterého s Jane (Jaimie Alexander) spojuje nějaká záhada. Herec se do povědomí diváků zapsal svou rolí doktora Shanea Rosse v Grey's Anatomy (Chirurgové) a také svou rolí Smashe z Friday Night Lights.

Limitless

V další z letošních novinek si během následujících epizod zahraje také herečka Georgina Haig. Tu si můžete pamatovat například jako Elsu z Once Upon a Time, Henriettu Bishop z Fringe (Hranice nemožného) nebo Lee Anne Marcus z Reckless (Bezohlední). V Limitless si zahraje ženu jménem Piper, která byla dříve velmi naivní a uzavřená. Poté si však prošla bojovým výcvikem a nyní čelí misi, kde má za úkol zastavit muže, který jí zničil život. Zatím však není jisté, zda budou stát s Brianem (Jake McDorman) proti sobě, nebo spolupracovat.

Once Upon a Time

Pohádkové drama Once Upon a Time hlásí návrat jedné z postav, přestože byla během předchozí série zabita. Na scéně se opět objeví zákeřná Cruella De Vil v podání herečky Victoriy Smurfit. Těšit se na ni můžete v několika epizodách druhé poloviny páté série, ovšem v té sté se jí nedočkáte. Zatím nebylo oznámeno, jak je možné, že se v seriálu Cruela opět objeví, ale kolují teorie, že se seriál po Vánocích přesune do Pekla, kde se znovu shledáme s postavami, které již zemřely.

Quantico

Letošní novinka Quantico mezi své řady během desáté epizody přivítá novou postavu, u které je možné, že se zdrží nastálo. Jedná se o agentku Hannah Wyland, která akademii dostudovala před sedmi lety. Díky svým ambicím, vzhledu a sebevědomí v uplynulých letech předběhla všechny své konkurenty. Roli získala herečka Eliza Coupe, která se dosud věnovala zejména komediím. Hlavní roli ztvárnila například v seriálech Benched, Scrubs (Scrubs: Doktůrci) nebo Happy Endings.

Sleepy Hollow (Ospalá díra)

Nadpřirozené drama Sleepy Hollow obsadilo roli otce Abbie (Nicole Beharie) a Jenny (Lyndie Greenwood). Ten se v jejich životech moc neangažoval, ale diváci ví, že ho Abbie nedávno vyhledala. Kontakt s ním zatím ale nenavázala. Úlohy Ezry Millse se zhostí herec James McDaniel a představí se v minimálně jedné epizodě během druhé poloviny série. Herce si můžete pamatovat například jako Arthura Fancyho ze seriálu NYPD Blue (Policie New York).

Stitchers

Tato loňská novinka se začátkem příštího roku vrátí na televizní obrazovky se svou druhou sérií, ve které se objeví pár nových tváří. V několika epizodách se můžete těšit na herce Johna Billingsleyho, který získal roli Mitchella Blaira, pracovníka NSA. S tím budou souviset jisté změny v agentuře Stitchers. Herec se proslavil díky seriálu Star Trek: Enterprise. Ve Stitchers se také na skok zastaví herečka Cassidy Freeman, která si zahraje hackerku Ellie. Ta své působivé dovednosti využije k tomu, aby si mohla tým Stitchers dobírat. Freeman se v minulosti ukázala například v seriálu Smallville, kde se ujala role Tess Mercer. Oba herci se ve Stitchers představí během druhé epizody druhé série.


Sledujete tyto seriály? Co říkáte na nové castingy? Na které herce se těšíte nejvíce?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 105 týdny
OUaT to bude bomba,Cruela a navíc peklo?Paráda.
Vxxx
před 105 týdny
OUaT pecka! To peklo by bylo skvělé! A Eliza Coupe v Quanticu je taky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY