Facebook Twitter E-mail
21. prosince 2015

Bude desátá řada TBBT poslední?

Aktuální série sitcomu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) má za sebou již několik přelomových okamžiků. V první epizodě diváci byli svědky toho, že se dlouhodobý pár Leonard a Penny konečně vzali. Nedávno pak Sheldon a Amy posunuli svůj vztah na další úroveň, poprvé měli sex. Howard a Bernadette opět začínají diskutovat o možnosti pořídit si děti. A bývalý samotář Raj, který ještě ve finále šesté řady byl tak tak schopný promluvit na ženu bez kapky alkoholu v krvi, má stálou přítelkyni.

Tvůrce Chuck Lorre a showrunner Steve Molaro diskutovali o tom, jak daleká budoucnost nejúspěšnější komedii současnosti ještě čeká. Seriál byl prodloužen hned na tři roky, má tedy stálé místo v programu ještě během sezóny 2016–2017, kdy odvysílá svou jubilejní desátou sérii. Co ale bude dál? Přijde konec, nebo bude komedie pokračovat i v dalších letech?

„Myslím, že by to mohl být konec. Nemůžu mluvit do budoucnosti za všechny herce i štáb, ale je to jedna z možností. Samozřejmě je tu i velká možnost, že můžeme jít i dál,“ uvedl Molaro. „Realita je taková, že desátá řada možná bude konečná. Skutečná odpověď je ale ta, že opravdu nevím. Já jdu jen z epizody na epizodu a snažím se každou z nich vytvořit, jak nejlépe dovedu. Pořád je před námi spousta dílů. I kdyby potenciálně byla desátá řada poslední, teď bych na to ještě nemyslel. To se bude řešit, až na to přijde čas.“

Pro Chucka Lorreho je ale konec s desítkou nepředstavitelná věc. „Nikdy jsem si ani nedokázal představit devět sérií, a přece tady jsme. Nebudu hádat, kolik let na nás ještě čeká, protože mi to přijde směšné. Už teď se seriál dostal až přes mé nejdivočejší sny. Dokud se dobře bavíme a děláme seriál, na který jsme pyšní, pak stojí za to pokračovat.“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Engeneer
před 95 týdny
Před pár měsíci jsem si opakoval Friends a i když znám 90% vtipů zpaměti,...
Martysek
před 95 týdny
Souhlasím s většinou příspěvků. Radši ať to ukončí, dokud se na to ještě...
ševča
před 70 týdny
Takže vlastně neřekl vůbec nic. Není to to, co to bylo na začátku, ale zas...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY