Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2016

Hugh Laurie bude opět seriálovým doktorem

Herec Hugh Laurie se po letech vrací k doktořině. Streamoavcí služba Hulu objednala rovnou dvě série novince Chance, dramatu, kde se v hlavní roli objeví právě slavný Dr. House.

Seriál je založen na stejnojmenném románu od Kema Nunna a je žánrově řazen k psychologickému thrilleru. Laurie ztvární doktora, konkrétně forenzního neuropsychiatra, který je neochotně vtažen do násilného a nebezpečného světa mylné identity, policejní korupce a mentální nemoci. Eldon Chance bude mít starostí až nad hlavu, jakmile učiní vážné rozhodnutí týkající se jednoho z pacientů, který možná trpí rozdvojenou osobností. Tak začne jeho cesta do stinného podsvětí San Francisca. To vše musí přidat k aktuálnímu rozvodovému procesu a výchově dospívající dceři.

Obě objednané série budou obsahovat 10 epizod, celkem se tedy dočkáme nejméně 20 dílů. Premiéra je předběžně naplánována již na letošní rok.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

cecilka
před 97 týdny
Já bych se raději podívala na Dr. House. :)
Suezz
před 97 týdny
Jeeeeeeeeej! Huraaa! Super zpráva dne, moc mě to potěšilo:)
Blank
před 97 týdny
Raději méně očekávání, protože když se moc těším, tak ten seriál většinou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY