Facebook Twitter E-mail
25. února 2016

SMG zpátky v televizi, míří do Nebezpečných známostí

To, o čem jsme vám před pár týdny psali jako možnost, se nyní stává pro mnohé fanoušky splněným snem. Herečka Sarah Michelle Gellar se vrací na televizní obrazovky, a to v roli, která ji proslavila.

Bylo potvrzeno, že se Gellar stane hlavní hvězdou pilotu, který pod svými křídly připravuje stanice NBC. Jedná se o seriálové pokračování slavného filmu Cruel Intentions (Velmi nebezpečné známosti) z roku 1999, který přinesl slávu nejen zmíněné herečce, ale také tehdy začínajícím hvězdičkám Reese Witherspoon, Ryanu Phillippeovi nebo Selmě Blair.

Příběh se odehrává patnáct let po událostech z konce filmu. Hlavní hrdinkou je krásná mrcha Kathryn Merteuil (Gellar). Kathryn je nyní vdaná za bohatého Pascala Barretta a vede zdánlivě bezchybný život. Její vnitřní klid ale naruší příjezd Sebastianova syna Bashe a návrat Annette.

V potenciálním seriálu budou zářit po boku Sarah také Sophina Brown (Shark), Taylor John Smith (CSI: Crime Scene Investigation) a Samantha Logan (666 Park Avenue).

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 91 týdny
No SMG a film mám hodně ráda, ale bojím se, že to bude špatný :-( I tak se na...
spike
před 90 týdny
Sarah mám určitě rád a film se mi líbil ale u seriálu mám obavy, aby...
ševča
před 13 týdny
Já jsem tak ráda, že z toho nic nebylo... Nechápejte mě, jsem skalní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY