Facebook Twitter E-mail
27. dubna 2012

BIG NEWS! SMG je opět těhotná + Fringe obnoveno!

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze, Jr. očekávají další přírůstek do rodiny. Pro ty, kteří sledují seriál Ringer (The CW), zřejmě není zase takové překvapní, že je pětatřicetiletá herečka těhotná. V některých scénách bylo totiž možné rozpoznat, že se kostymérky snaží malé bříško zakrýt. Na dalšího sourozence už bude doma čekat dvouletou sestřička, Charlotte. „Bojovali jsme o to, kdo zůstane doma,“ řekla SMG. „Spíš by to mělo být naopak, rodiče by měli říkat ‚Ne, já budu pracovat!‘. Freddie mi ale pověděl, že já jsem byla doma 2 roky, takže teď je na řadě on.“ Hvězdný pár se snaží žít normálním životem a stále spolu vyráží na rande. Oba sice vyrostli v Hollywoodu a milují pracovat, ale rodinný život je pro ně nejdůležitější.

Dobrá zpráva pro všechny z jakéhokoli vesmíru či časové osy: FOX se smiloval nad fanoušky seriálu Fringe (Hranice nemožného) a obnovil ho na poslední a pátou, třinácti-epizodní řadu. Prezident FOXu si v lednu stěžoval, že díky nízkým ratingům, které Fringe v pátek dostává, přichází jeho stanice o peníze; (velmi) snížená částka, kterou si Warner Bros., společnost produkující Fringe, bude během další řady účtovat za každou epizodu, ho ale zřejmě přesvědčila, že to ještě nějakou chvíli vydrží.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Blondie92
před 284 týdny
Jenže mě to prostě naštvalo. Prostě jen tak se nikam takhle nepřihlásím a...
Kahlan
před 284 týdny
na takých ľudí treba kašlať a nevšímať si ich,si tým niečo asi dokazuje...
Blondie92
před 284 týdny
Pravda musíme myslet na ty nahoře :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY