Facebook Twitter E-mail
31. března 2016

Dvojitá dávka New Girl

Míří komedie New Girl (Nová holka) do hrobu? Pravděpodobně ne, i když určitý otazník nad seriálem viset začal. Stanice Fox oznámila, že od 19. dubna až do finále páté řady, tedy do 10. května, bude vysílat každý týden dvě nové epizody za sebou.

Šestá řada prozatím nebyla potvrzena. I přes tento krok ale New Girl může pokračovat dál. I když Fox nehledí na sledovanost svých seriálů, přesto se hodí říct, že New Girl je komedií s jedněmi z nejlepších sledovanostních výsledků.

Mluvčí stanice se navíc snažil fanoušky uklidnit. Zdvojnásobení týdenní dávky je prý čistě praktické rozhodnutí, jelikož pátá série má plných 22 epizod, nicméně premiéru si seriál odbyl až letos v lednu. Proto musí jet dva díly týdně, aby se do konce sezóny řada stihla kompletně odvysílat. Tak nezbývá než doufat, že tato slova myslí vážně a v brzké době nás oznámení o prodloužení pro šestou řadu skutečně čeká a nemine.


Co vy, jak vás New Girl letos baví? Chtěli byste šestou řadu, nebo vám přijde, že pět už je pro tento seriál až až a mělo by se přestat?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Motna
před 81 týdny
Jasně, že to musí prodloužit. Jinak jsem rád za dvojitou dávku epizod. Vůbec...
justynajohnson
před 81 týdny
Je to skvělý seriál,vždy se u něj zasměju,takže jsem za více epizod ráda.
cihlinkaa
před 80 týdny
Mně teda začátek série, když chyběla Jess moc nebavil, ale teď už jsem zase...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY