Facebook Twitter E-mail
25. dubna 2016

NCIS přivítá první dámu

Kriminálka NCIS (Námořní vyšetřovací služba) má před sebou několik nabitých týdnů. Představí nové postavy, rozloučí se s těmi starými a přivítá samotnou první dámu Ameriky.

Bylo potvrzeno, že v jedné z nadcházejících epizod bude hostovat Michelle Obama, která zde ztvární sebe samu. Epizoda se bude odehrávat v Bílém domě, kde první dáma přivítá agenta Gibbse při příležitosti společenské akce týkající se projektu Joining Forces, který založila spolu s doktorkou Jill Biden v roce 2011. Joining Forces podporuje členy armády, veterány a jejich rodiny tím, že zvyšuje možnosti vzdělávání, navyšuje volná pracovní místa a nabízí přístup k wellness programům.

Vedlejších rolí v epizodě se ujmou skutečné manželky vojáků, kteří v americké armádě slouží. První dáma byla již dříve v televizi přítomna, objevila se například v komedii Parks and Recreation a v několika realitkách.

Epizoda se jmenuje Homefront a bude na CBS odvysílána v úterý 3. května.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 85 týdny
Páni,tak to hvězdný host :)
milosh
před 85 týdny
Tak proč by si nezahrála, když jí to natáčí v "obýváku", že? Na...
Maarti
před 85 týdny
Něco takovýho mě taky napadlo, když to má v baráku :D Navíc mně je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY