Facebook Twitter E-mail
27. dubna 2016

Bones chystá v poslední sérii návrat Zacka

Zack Addy dost možná dostane vlastní prostor, kdy se bude moct rozloučit s fanoušky seriálu Bones (Sběratelé kostí). Výkonný producent Michael Peterson potvrdil, že tvůrci plánují oblíbence fanoušků vrátit zpět do děje, než Bones řekne poslední sbohem.

„Přijde nám to jako správné rozhodnutí. Řeknu to takhle. Vím, co fanoušci chtějí. I když už jsme s nimi zažili pořádné dobrodružství a hodně jsme jim toho provedli, nyní ale chceme dodat to, po čem touží.“

Peterson dále pokračoval. „Ještě než jsem se zde stal scenáristou, seriál jsem sledoval. Myslím, že se Eric zhostil své postavy fantasticky. Slibuju, že se ze všech sil pokusím zařídit, aby to vyšlo.“

Představitel Zacka, herec Eric Millegan, byl hlavní postavou v prvních třech sériích kriminálky. Na konci třetí řady bylo odhaleno, že spolupracuje s vrahem Gorgomonem, kvůli čemuž skončil v blázinci. Během následujících let se herec několikrát vrátil na hostování, naposled v roce 2010 ve flashbackové sté epizodě.

Veterán Bones byl v únoru stanicí Fox prodloužen pro dvanáctou sérii, která bude poslední. Bylo potvrzeno, že série bude obsahovat 12 epizod, po kterých se drama s fanoušky nadobro rozloučí.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 81 týdny
Já pořád nějak doufala ve Sweetse..ten kluk mi chybí. Jasně, že by se živ...
zuzlajs
před 81 týdny
Jé, pokud se Zack vrátí, bude to super! Stejně si myslím, že ty první tři série...
abbs
před 81 týdny
Super moc se těším. Zacka jsem měla vždycky moc ráda :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY