Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Dramatický pilot Civil vítá novou ženskou posilu

Dramatický pilot stanice TNT, Civil, přizve mezi hostující herce Elizu Coupe, známou především účinkováním v komedii Happy Endings.

Příběh se bude odehrávat v době právě probíhajících prezidentských voleb, kvůli kterým Amerika nekontrolovatelně míří k moderní Občanské válce. Potenciální seriál předkládá příběhy lidí z různých společenských tříd, jejichž činy, které sociální média ještě více nafukují, přidávají náboj do rozrůstajícího se konfliktu a ovlivňují osud celé země.

Coupe bude hrát Kelly Brookmyre, zpravodajskou reportérku, která referuje o republikánské prezidentské kampani. Její ambiciózní povaha a ochota porušova pravidla ji nakonec přehoupnou z reportérky zpravodajství na osobu, která je sama zdrojem zpráv. Jej činy budou mít dopad na celý národ.

Další oznámení herci dramatu jsou Bradley Whitford, Courtney B. Vance, Toby Jones, Brian d´Arcy James a Enrique Murciano.

Herečka si dále nedávno zahrála v seriálu Quantico a hostuje v komediích The Mindy Project, Casual a Wrecked.


Co říkáte na popis tohoto pilotního projektu? Zaujali Vás kromě Coupe i její další kolegové?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 67 týdny
Zatial to tak lakavo neznie, aspon nie pre mna. Slecna ale pohledna...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY