Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

American Horror Story o nové sérii stále mlží

První dobrou zprávou je, že se mezi herce vrátí jedna z nejvíce oblíbených hereček, Sarah Paulson.

Tvůrce Ryan Murphy stále neprozradil nic ohledně blížící se šesté řady, a tak aspoň toto oznámení ulehčí čekání na nové díly. Herečka, která všem letos vytřela zrak svou rolí Marcii Clark v American Crime Story, si za tuto roli i roli drogově závislé Sally vysloužila nominace na letošní předávání cen Emmy. Nicméně i sama Paulson odmítla komentovat svou novou postavu.

S Paulson se řada herců, kteří se v nové řadě vrátí, rozrůstá na celkové čtyři tváře. Cheyenne Jackson svůj návrat potvrdil v červnu, Lady Gaga zase v březnu a Angela Bassett svůj návrat potvrdila v únoru.

Výkonný ředitel stanice FX dříve uvedl, že mají k dispozici mnohem více teaserů, než doposud vypustili na internetu. Jednou z klíčových informací je ta, že z šesti uvedených teaserů jen jeden odpovídá na otázku, o čem bude šestá série. Ostatních pět mělo jen zmást diváky a rozbouřit diskuze.

American Horror Story se vrací 15. září na stanici FX.


Jaký si myslíte, že bude motiv šesté řady? Vadí vám neustálé ticho ohledně nových informací?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 61 týdny
I když nevíme o čem nová série bude,těšit se můžeme tak jako tak,určitě to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY