Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2016

Jak dlouho s námi ještě bude Supernatural?

Konec nadpřirozeného seriálu Supernatural (Lovci duchů) je prozatím v nedohlednu.

„Tuto sezónu vstupují Winchesterovi již do dvanácté řady a dvojice hlavních aktérů Jared Padalecki a Jensen Ackles se zdají být opravdu ve velmi dobré formě,“ prohlásil na konferenci TCA ředitel stanice Mark Pedowitz. „Jsem přímo u vytržení, s jakou originalitou a vervou scenáristé pracují na nových příbězích. Seriál pojede, dokud to sami kluci budou chtít. Možná už ani nebudu na pozici prezidenta, ale seriál stále bude ve vysílání,“ zavtipkoval Pedowitz.

V průběhu deváté série přišel pokus o vytvoření spin-offu Supernatural s názvem „Bloodlines“, nicméně k objednávce seriálu nedošlo. Dle slov Pedowitze je spin-off stále na pořadu dne. Pokud tvůrci přijdou s dobrým nápadem, je ochotný ho dále vyvíjet.

Dvanáctá série přivítá novou tvář Lucifera. Bude jím Rick Springfield. Další, již delší dobu oznámenou novou postavou, bude matka obou kluků Mary v podání Samanthy Smith.

Supernatural se vrací s novými příběhy ve čtvrtek 13. října na stanici CW.


Jste stále příznivci a fanoušci veterána Supernatural? Co očekáváte od nové řady? Může jít seriál se svou kvalitou ještě výš?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luciakanky
před 61 týdny
všetko má svoj koniec, raz aj SN skončí, ale som celkom rada z postoja CW....
katush
před 61 týdny
a tu sa prejavuje moja extrémna schizofrénia. nechcem, aby to skončilo a...
Koldik
před 60 týdny
Posledna seria ma este len caka, ale ako vravite, toto je starinka ktora este...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY