Facebook Twitter E-mail
25. září 2016

Do nové série American Crime byla pozvána Cherry Jones

Do nové, již třetí série American Crime se podívá herečka Cherry Jones známá především svou velkou rolí v dramatu 24. Získala tak vedlejší roli.

Vítězka televizní ceny Emmy bude hrát hlavní vedoucí v rodinné zemědělské společnosti. Připojuje se k hereckým matadorům Felicity Huffman, Timothymu Huttonovi a Regině King, která za svůj výkon letos dostala cenu Emmy.

American Crime je antologií, která se rok co rok zaměřuje na rozdílná témata s různými postavami. O třetí sérii je zatím známo, že se bude odehrávat v severní Karolíně a bude pojednávat s tématy jako je náročnost zisku pracovního místa, rozdílnost napříč sociálními třídami a otázkou osobních práv. Vše má pod palcem tvůrce John Ridley.

Třetí série bude mít osm dílů a premiéra je stanovena na midseason.

Jones si svou sošku odnesla za roli prezidentky Spojených států Allison Taylor v sedmé sérii 24. Také ji v současné době můžeme vídat v kriticky ceněném seriálu Transparent. Na vrch k tomu všemu má na svém kontě i pět nominací na divadelní cenu Tony.


Máte rádi American Crime? Jaká z dvou uplynulých sezón byla tou lepší? Znáte Cherry Jones z minulých rolí?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY