Facebook Twitter E-mail
17. května 2012

Premiéry Syfy seriálů v létě 2012

Fanoušci nadpřirozena od stanice Syfy určitě již vyhlížejí, kdy že se jejich oblíbené seriály vrátí na obrazovky se svými novými sériemi. Před pár dny byla uvolněna tisková zpráva na léto, takže si to shrneme:

  • Druhá série Alphas se začne vysílat týden po odvysílání velkolepého finále Eureky, tedy v pondělí 23. července.
  • Alphas bude předcházet čtvrtá řada Warehouse 13 (Skladiště 13), takže opět si v kalendáři vyznačte datum 23. července. K původně objednaným 13 epizodám přidala Syfy dalších 7, proto nás tentokrát čeká 20 epizod. Jestli bude tato série rozdělena na dvě půlky (stejně jako to bývalo v případě Eureky), či zda se všech 20 dílů odvysílá najednou, to se ještě uvidí…
  • No a pro fanoušky Haven (Městečko Haven) tu nemám úplně pozitvní zprávu – třetí série se z července posouvá až na podzim, konkrétně na pátek 21. září. Informoval o tom dnes v noci Eric Balfour (Duke) na svém twitteru. Nutno podotknout, že v tvůrčím týmu Haven jsou nadšení, že jim Syfy dává šanci v hlavní seriálové sezóně.

Tak co, zajímají vás další osudy svých oblíbených hrdinů ze stanice Syfy? Na který seriál se těšíte nejvíce? A naštvalo vás (stejně jako mě) posunutí Haven až na září? Podělte se s námi v komentářích!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

FringeGeek
před 286 týdny
Nejlepší zprávy jsou ohledně Warehouse 13 :D už se nemůžu dočkat. Končilo to...
hacker3985
před 286 týdny
tak si to stáhneš druhej den :D
FringeGeek
před 286 týdny
Tak jasně :D ale do té doby se nedočkám :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY