Diskuze k článku Trailery na novinky CBS
avatar uživatele
Leeslie
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
19. 5. 2012 / 16:45:19 (před 11 roky)
off

Bezpochyby zkouknu Partners (to nadchlo nejvíce) a Elementary si též připíšu na seznam...

avatar uživatele
Shppen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
19. 5. 2012 / 17:16:57 (před 11 roky)
off

Vegas vypada suprove a doufam ze diky te akcnosti si povede lip nez Pan Am :-)

avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
19. 5. 2012 / 17:17:47 (před 11 roky)
off

Tak partners musim zkusit vyloženě ze zvědavosti, jelikož Brandon alias Shaw z Chucka jako gay v sitcomu? Neodolám :D

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
19. 5. 2012 / 18:06:29 (před 11 roky)
off

elementary jsem tak nezatracovala jako většina, ale trochu mě zklamali. šlo udělat holmese ještě méně originálně?
made in jersey mi připadá jako fairly legal řízlé chůvou, takže tomu držím palce.
will a grace mě nikdy nebavilo, partners si taky nenechám ujít. david krumholtz patří mezi moje srdcové herce. akorát doufám, že seriál bude vtipnější než trailer.
no a vegas... nesnáším quaida a on si ještě hraje na drsňáka... jediný retro seriál, který mě u traileru nenadchnul.

zdá se to jenom mně, nebo cbs svým seriálům hodně ublížila tou behind the scenes formou? trailer má lidi přesvědčit, že se budou u seriálu bavit, ale tohle bylo dost nudné.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
19. 5. 2012 / 18:12:55 (před 11 roky)
on
ševča napsal(a):

zdá se to jenom mně, nebo cbs svým seriálům hodně ublížila tou behind the scenes formou? trailer má lidi přesvědčit, že se budou u seriálu bavit, ale tohle bylo dost nudné.

Naprosto s tebou souhasím. Snažila jsem se najít obyčejné trailery, ale vyšlo asi jen toto :/ Nejvíc mě to iritovalo u Elementary.. opravdu nepotřebuju slyšet, jak je zrovna ta postava toho herce nejlepší a že jejich vztah je opravdu skvělý, bla bla... Mají nechat mluvit činy (scény), ale toho jsme se nedočkali..

avatar uživatele
Meimei
Uživatel od první verze | Cool level: 56 | Richard Castle
19. 5. 2012 / 18:27:11 (před 11 roky)
off

Partners zkusím určitě a na Sherlocka jsem docela zvědavá :)

Does this darkness have a name? Is it your name?
avatar uživatele
Nikuska181
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
19. 5. 2012 / 20:01:12 (před 11 roky)
off

Mňa zaujalo Made in Jersey a Partners. Takže pozriem pilotné diely a uvidím. :)

avatar uživatele
Anyk
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
19. 5. 2012 / 20:20:05 (před 11 roky)
on

Mě teda nezaulajo nic, snad ani jeden trailer jsem nedokoukala dokonce... Rozhodně si CBS u mě vede hůř než ABC... Já osobně asi tipnu, že nepřežije ani jeden seriál CBS... Ani jedna novinka se mi nelíbila, především kvůli tématice a hlavně postavám, které mi do rolí nesedí... Třeba Sophia Bush v sitcomu? Vyčnívá jako pěst na oko... Hlavně mi přijde, jako by CBS vzala různé staré filmy a seriály, zrecyklovala je, dala jim nový kabátek a naservírovala nám je... U Elementary je jasné, kde vzali inspiraci, ale vypadá to jen jako další kriminálka/detektivka s géniem (Mentalista křížený s Housem), Made in Jersey je recyklace Suits, Pravé blondýnky, Ally McBealové apod. (navíc hl. hrdinka ve mě nezpůsobila takové sympatie, abych jí chtěla fandit - v čem že je jako jiná? že je mladá nebo co? A proč si probůh tak sepíná ty vlasy? Vypadá tak hrozně debilně...), Partners asi tedy Will and Grace, když tyhle seriály sdílí tvůrce (neviděla jsem, protože mě tahle tématika nebere), ale čichám i trochu Friends, možná HIMYM, no a Vegas? Škoda mluvit...

Jsem rozhořčená, če se víc nesnažili... Odflákli to teda pořádně...

avatar uživatele
channina
Uživatel od první verze | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
19. 5. 2012 / 20:33:13 (před 11 roky)
off

Mně se podle traileru hodně líbí Partners a Made in Jersey, Elementary by se možná taky mohlo vyvrbit zajímavě (díky obsazení, oba mám ráda), ale ačkoliv mám ráda retro, Vegas teda skutečně nebrat.

What's meant to be, eventually will be.
avatar uživatele
Jackolo
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
19. 5. 2012 / 20:40:39 (před 11 roky)
off

K mému vlastnímu překvapení mě asi nejvíce zaujal Vegas. Dennis Quaid pořád umí a ta bitka s hlavičkou byla hodně legrační.

Elementary působí příliš nudně a nezajímavě.

Golden Boye a Made in Jersey s klidem vynechám.

Friend Me bude propadák.

Partners mě ničím nezaujalo.

Tohle je pro CBS asi nejslabší výběr za posledních pět let.

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
19. 5. 2012 / 20:55:49 (před 11 roky)
off

Já odepisuji všechny. Ani jeden mě zrovna nezaujal, ale až vyjdou k těm zbylým dvou trailery, určitě dopadnou stejně :D

avatar uživatele
reallyreallychildish
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
19. 5. 2012 / 20:58:54 (před 11 roky)
off

Achjooo, Partners vypadali tak dobře než se objevil Shaw! (Chuckovská degenerace tohle ..:D)

If I cannot reach Heaven, I will raise Hell.
avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
19. 5. 2012 / 23:50:39 (před 11 roky)
off

Ani jedno mě nezaujalo, ani u jednoho sem si neřekl woua to chci vidět. Elementary mě absolutně nepřesvědčilo. Tenhle Sherlok prostě nemá tu geniální šílenost co z něj dělají to co je. CBS prostě nic zajimavého pro příští sezonu nenabýzí

Ajam
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
20. 5. 2012 / 10:51:55 (před 11 roky)
off
Anyk napsal(a):

Made in Jersey je recyklace Suits, Pravé blondýnky, Ally McBealové apod. (navíc hl. hrdinka ve mě nezpůsobila takové sympatie, abych jí chtěla fandit - v čem že je jako jiná? že je mladá nebo co? A proč si probůh tak sepíná ty vlasy? Vypadá tak hrozně debilně...)

no ty já vidím jako odkaz na chůvu, ale právě jimi mě zaujali, protože je to něco jiného. ve všech amerických seriálech se dělají účesy postavám úplně stejně. jednak to je trapné samo o sobě a jednak všechny ženské vstávají i v zimě až za světla a podle účesu si musely umýt vlasy a fakt si s tím pohrát, často si ještě stihly zaběhat, posnídat, skočit na kafe a být v práci včas.
tenhle účes vypadá mnohem reálněji, takže si mě hned získali, když se piplají s něčím takovým.

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
21. 5. 2012 / 10:43:39 (před 11 roky)
off

Elementary. Něco mezi Castlem a Monkem. Mohlo by to fungovat, uvidíme, jak hlavní hrdina udrží úroveň. Mohly by z toho vzniknout pěkné tři až čtyři řady.

Made in Jersey... Pravá blondýnka odbarvená na tmavo a převedená do seriálu? Nu, ta to bude mít hodně těžké. Víme, jak propadla Pravá blondýnka v pokračováních, jak kvalitou, tak u diváků, a tady tento kousek vypadá, jako by jí z oka vypadl. Tohle zruší, protože nenajdou dost dobrých námětů.

Partners. Panebože, Will a Grace jsou tu zase! Zruší to? Asi ne, bude to příjemný dopolední sitcom. Jako byl Will & Grace. CBS něco podobného chybí, tak se snaží doplnit svou seriálovou skladbu.

Vegas... Hmm, tak tady si jistý nejsem vůbec. Námět, zpracování, všechno ok, a já osobně bych si moc přál, aby to vydrželo (Dennise Quaida mám rád), ale... pravděpodobně to dostane jen jednu sezónu, a to kvůli námětu, z kterého nepůjde vytěžit více.

And when my time is up, have I done enough?
Editováno: 2x | Naposledy: 21. 5. 2012 / 23:11:23
avatar uživatele
BeautifulN
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
21. 5. 2012 / 19:13:04 (před 11 roky)
off

Určitě se podívám na Partners (ale jen díky Sophii Bush) a zkusím i Elementary. I když ani jeden trailer mě moc nezaujal.

avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
21. 5. 2012 / 23:21:12 (před 11 roky)
off

Partners k zasmání, proč ne :)
Vegas má sice celou škálu hvězd, jen jestli to bude stačit..

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
27. 5. 2012 / 20:15:54 (před 11 roky)
off

Regally - Partners - jsem z nich nadšená podobně jako ty. A hlavně , moje milovaná Sophia Bush v něčem dalším - joooo. Jsem si jistá, že to bude můj nový miláček :D A asi zkusím Právničku alá Pravá Blondýnka trochu jinak. Na trailer Vegasu jsem ani nekoukala .... jsem tedy mooc zvědavá

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
27. 5. 2012 / 20:21:13 (před 11 roky)
off

tady to vidim asi jenom na Partners... pořád se nemůžu rozhodnout, jestli zkusim Elementary, protože když na to člověk nebude koukat jako na Sherlocka, nemusel by to bejt propadák, ale to já asi nedokážu :D

There are no cows in space.
avatar uživatele
Lemonie
Uživatel od první verze | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
27. 5. 2012 / 20:44:33 (před 11 roky)
off

Nezaujalo nic, trailery jsem ani nedokoukala. Slabota.

Whatever
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
27. 5. 2012 / 20:48:02 (před 11 roky)
on
haroska napsal(a):

Regally - Partners - jsem z nich nadšená podobně jako ty. A hlavně , moje milovaná Sophia Bush v něčem dalším - joooo. Jsem si jistá, že to bude můj nový miláček :D A asi zkusím Právničku alá Pravá Blondýnka trochu jinak. Na trailer Vegasu jsem ani nekoukala .... jsem tedy mooc zvědavá

Teda harosko, takhle komolit moje jméno.. to se nedělá! :D

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
27. 5. 2012 / 21:51:27 (před 11 roky)
off
ragelly napsal(a):

Teda harosko, takhle komolit moje jméno.. to se nedělá! :D

a já na to koukam a říkam si "hergot, co mi na tom nesedí" :D

There are no cows in space.
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
27. 5. 2012 / 21:55:50 (před 11 roky)
off
ragelly napsal(a):

Teda harosko, takhle komolit moje jméno.. to se nedělá! :D

áááá kočka sorryyyyy!!!:D:D:D:D Už jsem to popravdě udělala podruhé - jednou u nás n cw a channi mi na to psala, ať tě neoznačuju za regál!:( A zase se mi písmenka rozutekly :(:D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
27. 5. 2012 / 21:57:54 (před 11 roky)
on
haroska napsal(a):

áááá kočka sorryyyyy!!!:D:D:D:D Už jsem to popravdě udělala podruhé - jednou u nás n cw a channi mi na to psala, ať tě neoznačuju za regál!:( A zase se mi písmenka rozutekly :(:D

Co co co?? Vy o mně mluvíte i jinde?? I'm famous already! Yes! :D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
27. 5. 2012 / 22:01:03 (před 11 roky)
on
aaaja napsal(a):

a já na to koukam a říkam si "hergot, co mi na tom nesedí" :D

:D :D Přesně tak to bylo i u mě :D :D "To je nějaký divný.. musím si to přečíst znovu.." :D :D

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
27. 5. 2012 / 22:12:28 (před 11 roky)
off
ragelly napsal(a):

Co co co?? Vy o mně mluvíte i jinde?? I'm famous already! Yes! :D

Tak jsem ráda, že jsem ten překlep trochu překryla slávou největší :D