Facebook Twitter E-mail
1. června 2012

Private Practice už nikdy nebude jako dřív... pokud vůbec.

Vypadá to, že doktorka Addison Montgomery, která před pěti lety opustila Seattle Grace a přestěhovala se do slunečného Los Angeles, si opět bude balit kufry! Kate Walsh, hlavní hvězda spin-offu Grey's Anatomy Private Practice, plánuje seriál opustit po následujících třinácti epizodách, které ABC pro šestou řadu seriálu objednala.

Již před časem se objevily spekulace, že herečka, která hraje již zmiňovanou doktorku Montgomery dlouhých sedm let, hledá cestu ven. Její smlouva vypršela na konci páté série, ale po dlouhých a intenzivních vyjednáváních Walsh nakonec podepsala smlouvu novou, ovšem pouze na třináct epizod. To nakonec přimělo ABC, aby se Private Practice dožilo i nové sezóny. Jak ale nyní říká server Deadline.com, herečka je po vypršení současné smlouvy již připravená věnovat se jiným projektům.

Nyní není jasné, zda vůbec existuje šance, že by Private Practice, které je postaveno na postavě Addison, mohlo vůbec pokračovat bez ní. Když na začátku května ABC seriál obnovilo, ihned se vynořily spekulace, že se jedná o finálovou sérii. Stanice však tyto řeči smetla ze stolu.

Zprávy přicházejí jen pár dní poté, co bylo oznámeno, že tvůrci seriálu v příští sezóně nepočítají s Timem Dalym.

Tak co myslíte? Je na čase skončit? Nebo může Private Practice pokračovat i bez hlavní hrdinky? Komentujte v diskuzi!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
před 288 týdny
Měli by to nějak pěkně ukončit, bez Addie už to nebude ono.
Maarti
před 288 týdny
Souhlasim s váma, děvčata, Amelia by byla jediné možné východisko...tahle...
haroska
před 288 týdny
Stejně jako si neumím kdy představit GA bez Mer a Dereka a stejně jako je pro...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY