Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2016

Conviction neoficiálně zrušen

Po nemilých zprávách ohledně Notorious stanice ABC neoficiálně ruší také své další letošní nové a hvězdně obsazené drama. Na pondělní večery nasazený Conviction se s největší pravděpodobností dalších epizod nedočká.

Seriál byl stanicí neoficiálně zrušen. Ta totiž oznámila, že k základní objednávce 13 epizod již žádné další díly nepřidá. Tím se samozřejmě vrátka pro druhou sérii nezavírají úplně, ovšem škvíra v nich zůstává tak úzká, že skrze ni ani vzduch neproleze.

To, že oficiální zrušení je pouze otázkou času, podtrhuje i ujištění pro fanoušky. Stanice totiž v tiskové zprávě uvádí, že i když nové epizody první série neobjedná, tak těch původních 13 bude odvysíláno.


Sledujete Conviction? Mrzí vás neúspěch seriálu? Nebo jste si v letošní sezóně našli jiné oblíbence a tento seriál vám chybět nebude? Jste rádi, že stanice alespoň odvysílá všech 13 epizod?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 49 týdny
skoda ..bolo to dobre pozeratelne.
phoboska
před 49 týdny
Škoda, mňa ten seriál veľmi bavil.
Koldik
před 48 týdny
Skoda, ja som sa nan tesil, ale takto mi ostane cas na nieco ine, ved vyber je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY