Facebook Twitter E-mail
7. února 2017

Pan Mercedes přilákal Mary-Louise Parker

Mr. Mercedes je adaptací stejnojmenné knihy Stephena Kinga a podle momentálních informací nás čeká až na podzim. To však nebrání tomu, aby bylo živo ohledně obsazování rolí. Nejnovějším přírůstkem je držitelka Zlatého glóbu Mary-Louise Parker

Ta slavila největší úspěchy díky postavě Nancy Botwin v seriálu s přiléhavým názvem Weeds (Tráva), kromě toho má na kontě však také například Angels in America nebo When We Rise a naposledy The Blacklist.

Kniha sleduje vyšinutého vraha, který se posmívá vysloužilému policistovi (Brendan Gleeson) a nutí ho, aby se pustil do výpravy za jeho dopadením předtím, než znovu udeří. Roli vraha měl původně hrát Anton Yelchin, ale protože loni zemřel při tragické nehodě, tak byl nahrazen Harrym Treadawayem (Penny Dreadful).

Mary-Louise Parker si zahraje Janey Patterson, mladší sestru zesnulé Olivie Trelawney, která dokáže okouzlit nejen svou fyzickou krásou, ale také přístupem k životu. Je to vyspělá a houževnatá žena, které se v životě prostě daří.

K obsazení se připojila také herecká trojice Holland Taylor, Kelly Lynch a Jharrel Jerome.


Najde si Pan Mercedes místo ve vašem watchlistu? Nalákalo vás nové obsazení? Nebo se obáváte, že další Kingova adaptace dostane na frak?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lestat192
před 123 týdny
To abych do té doby přečetl tu trilogii. :) Každopádně se těším a přidávám do...
007.dany
před 123 týdny
Abych pravdu řekl,tak jsem docela zvědavý.
Koldik
před 119 týdny
Toto by mohlo byt fajn, uvidim ako to nakoniec dopadne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY