Facebook Twitter E-mail
10. května 2017

Ghosted a LA To Vegas: Fox objednává komedie

Stanice Fox se naplno propadla do víru konce série. Prozatím se tento týden nese v její režii, ať už jde o rušení aktuálních seriálů nebo o objednávání novinek. Dnes byly oznámeny dvě nové komedie, na které se v další sezóně můžeme těšit.

Ghosted

Hlavními hrdiny jsou cynický skeptik a génius s upřímnou vírou v paranormální jevy. Oba najme tajná vládní organizace, aby se prošetřili nekontrolovatelné aktivity v Los Angeles. Během vyšetřování hrdinové odhalí větší záhadu, která by mohla ohrozit existenci celé lidské rasy.

Seriál je popisován jako komická verze X-Files. Od začátku šlo o frontrunnera mezi komediemi, jelikož se v hlavních rolích objeví dvě velká jména, Craig Robinson a Adam Scott .

LA To Vegas

Jde o komedii o letecké společnosti, její posádce a výstředních cestujících, kteří každý víkend létají na otočku z Burbanku do Las Vegas. V hlavě přitom mají jen jeden cíl: vrátit se zpět jako vítěz.

Tato novinka to měla trošku složitější. Celou dobu byla tak nějak v pozadí, světlo reflektorů na ni padlo až ve chvíli, kdy pilot získal Stevea Levitana jako režiséra a Dylan McDermott se upsal hlavní roli.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 106 týdny
Ghosted zní opravdu dobře, tak snad se to povede.
Caroline115
před 105 týdny
Tak Ghosted dám určitě šanci
Koldik
před 88 týdny
Tu sa tesim na obidva serialy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY