Facebook Twitter E-mail
4. října 2017

Novinka pod lupou: Ghosted (Fox)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Ghosted
Žánr: Komedie / Sci-Fi
Stanice: Fox
Premiéra: 1. 10. 2017 (pilot dostupný od 22. září)
Vysílání: neděle ve 20:30
Délka pilotu: 22 minut
Předskokan: The Simpsons
Konkurence: Wisdom of the Crowd (CBS)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrci: Tom Gormican
Herci: Craig Robinson, Adam Scott, Amber Stevens West, Ally Walker, Adeel Akhtar

O čem to je?

Dva polární protiklady jsou naverbováni, aby vyšetřovali nadpřirozené fenomény v Los Angeles. Cynický skeptik a geniální „skutečný věřící“ ve vše paranormální objeví velkou záhadu, která by mohla ohrozit existenci celé lidské rasy.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Čím víc se pilot blížil, tím méně jsem na něj byla zvědavá. Trailer úplně nenadchnul, ale šla jsem do pilotu s otevřenou myslí. Ve výsledku jsem spokojená, dobře se na to koukalo a pilot dokázal navnadit na další sledování. Když jsem na to koukala, jako první se mi dral do hlavy Reaper. Je to hodně podobné, celá atmosféra, styl vtipů a tak dále, a jako bonus to má jen 20 minut, takže nás nečeká žádné zbytečné natahování.

Ústřední dvojice k sobě pasuje, každý je tak jiný, že jim to spolu skvěle klape. Taky se mi líbí, že nejsou oba stejní svými názory a myšlenkami, protože jejich „hádky“ a diskuze jsou tím pádem správně okořeněné. Jen doufám, že jim ta pozitivní energie vydrží déle, protože to je jeden ze základních pilířů, na kterých celý seriál stojí.

Nejlepší podle mého byl cliffhanger na konci. To, že u té organizace zůstanou, bylo asi jasné každému od začátku, ale ty zavřené osoby s tou jednou známou osobou (nechci moc spoilerovat) přinesli docela solidní směr, kudy se může hlavní dějová linka ubírat. Sice si myslím, že se seriál bude převážně soustředit na epizodní příběhy, ale to, že nenalezli agenta a pak se do mixu dostala i ta zmíněná osoba, celému příběhu dávají velmi se hodící serializovaný nádech.

Nemyslím si, že jde o komedii, u které byste se nutně museli válet smíchy po zemi. Je to spíš odlehčené sci-fi, u kterého se máte uvolnit a přistihnout se, že se celou dobu lehce přiblble usmíváte a sledování si vážně užíváte. Myslím, že se to Ghosted dobře daří, takže plní svou misi.

Budu koukat dál? V budoucnu maratonem rozhodně.

+ rozhovory hrdinů
+ cliffhanger na konci
+ prvky serializovaného děje
+ nevšední téma pro komedii

- více vtipů by neuškodilo

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

U tohohle mi bylo upřímně opravdu líto, že naše videa nemají USB port. Nebo že si pilot Ghosted nemůžu nějak přesunout na kazetu. Sakra, měla jsem použít aspoň DVD přehrávač, to už je dneska taky slušné retro!

Tenhle seriál mě lákal už docela dlouho, špatně ani nevypadalo informace z Comic-Conu, se kterými jsem nějaký ten čas kvůli článku strávila. Ale i tak pro mě bylo překvapením, co se ze seriálu nakonec vyvrbilo. Jak už jsem psala na začátku, je to prostě megaretro. Což není nic špatného, není to nic divného, takový je prostě charakter seriálu. A tomu odpovídá celkový „feeling“ seriálu a hlavně hudba. Jako někdo, kdo na hudbě (mimo jiné této a podobné) vyrůstal, jsem z toho měla trapně velkou radost.

Co se týče hlavních postav, tady nemám výhrady. Jak jsem si předem myslela že tohle by mohlo fungovat, protože bláznivé protiklady se přitahují, skutečnost („skutečnost“) mě mile překvapila, že nejde jen o divná individua, která tu jsou proto, aby byla divná a tím dobře pobavila diváka, ale za tou vtipnou slupkou se skrývají i nějaké ty schopnosti a „hloubka“, jak se tak říká.

Takže je to komedie, trochu sci-fi, trochu krimi… A samozřejmě si seriál najde chvilky i na rádoby dojemné chvilky. Kdyby místo nich ještě trochu přidal na té komedii a krimi, bylo by to lepší. Ale i tak myslím, že se můj pesimismus nemýlí a půjde o jednu z nejlepších letošních komedií. Kterou zruší tak příští týden.

+ charakter
+ hlavní dvojka

- seriálu se nevyhýbají běžné neduhy komedií

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Ghosted je jeden ze seriálů na které jsem se v letošním roce těšil. A to nejen kvůli obsazení, ale hlavně protože trailer mě bavil. Hodně jsem si přál, aby se to podařilo, protože dobrých komedií je vždy nedostatek.

A naštěstí to dopadlo dobře, možná až nad očekávání. Jak už jsem zmínil, tak obsazení je perfektní. Adam Scott (Parks & Rec) a Craig Robinson (The Office) jsou skvělá dvojka a na své role se perfektně hodí. Naopak účast Ally Walker mi nesedí, ale to je jen jedna drobná vráska.

Důležitější je, že to je vtipné. Už ten úvod, kdy herci mluví před začátkem seriálu, byl super. Ale celý díl jsem se bavil opravdu dobře a vtípek s fitbitem to zabil. Vážně se musím ptát, kdy bude další díl, protože se ho nemůžu dočkat. Ale bojím se, že publikum nebude sdílet mé nadšení a seriál nakonec zruší.

+ obsazení
+ Adam Scott a Craig Robinson mají skvělou chemii
+ vtípky, nejvíc pobavil fitbit
+ Kdy bude další díl?

- Ally Walker
- bojím se, že to zruší

Moje hodnocení pilotu: 80 %
lukascoolarik

Craig Robinson. Adam Scott. Jeden seriál. Na tohle jsem se vážně těšil, protože koncept zněl dostatečně šíleně a herecké osazenstvo velmi lákavě, takže Ghosted vypadal skvěle. Jenže možná jsem od toho čekal trochu moc.

Zatímco u některých pilotních dílů čas plyne nehorázně pomalu, Ghosted má velmi svižné tempo. To ale není kompliment, tenhle seriál šlápl na plyn možná až moc. Za těch 23 minut se toho událo hrozně moc, a zatímco v traileru to fungovalo, v rámci epizody bohužel ne. Horší než pro zápletku je to pro samotné postavy, které v důsledku toho působí nezajímavě a ploše. Annie je ajťačka, Barry je ten divnej bez přátel. Je to ukázáno hodně přímo, aniž by si z toho tvůrci byli schopní udělat srandu a vetřít tam pár vtipů. Což mě přivádí k hlavnímu problému.

Ghosted postrádá silnější humor. Zasmál jsem se, to jo, ale sotva párkrát. To je u komedie dost špatné, ale je to ještě znásobeno tím, že tvůrci měli ne jednu, ale hned dvě komediální zbraně. Robinson a Scott jsou hodně talentovaní herci, ale nemají s čím pracovat. Jedinou útěchou je, že díky jejich podání působí i ty horší vtípky snesitelněji. Ústřední duo má potenciál táhnout seriál kupředu, ale budou muset hodně zabrat, protože zbylá trojice hlavního ansámblu táhne Ghosted akorát dolů.

Suma sumárum, Ghosted má potenciál. Na rozdíl od spousty řadových komedií o úsměvné rodince nebo trapné partičce přátel má seriál širší možnosti, už jen díky elementu sci-fi. Robinson-Scott jsou skvělí a líbil se mi i původní soundtrack, ale bylo nasazeno až příliš závratné tempo, což seriálu škodí, a humor taky pokulhává. Mohlo to být lepší, ale Ghosted si druhou šanci zaslouží. Teď je otázka, jestli ji využije.

+ Craig Robinson a Adam Scott
+ koncept a jeho potenciál
+ z větší části i zápletka

- slabší humor
- bleskové tempo
- zbytek hereckého ansámblu

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Fruiko

Abych pravdu řekl, tak jsem po traileru čekal mnohem víc. Chemie mezi hlavní dvojicí vůbec nefunguje a uvěřit otylému černochovi, že byl špičkovým detektivem, se mi vůbec nechce. Chová se totiž, jako by u policie nikdy nepracoval. Profesorovi jde věřit jeho chytrost víc, ale to už důvěryhodnost dvojice moc nezachrání.

Všechny fóry, co byly v traileru, vyšuměly do ztracena. Jediné, co bylo jakž takž zábavné, byla scéna, kdy se vydávali za opraváře kopírek. Takhle jsem si představoval, že to bude celou dobu. Víc jako Scooby-Doo a míň jako Akta X. Místo toho to směřuje spíš k dramatu než ke komedii.

Představovačka a motivace postav byla taky docela odfláklá, o některých lidech z týmu jsem si na konci, kdy se objeví všichni pohromadě, říkal, jestli vůbec v epizodě byli. Osobně mi to přijde jako šité horkou jehlou a můj původní záměr, že to bude letošní guilty pleasure, se asi nekoná. Na další díly mě to vůbec nenalákalo, a to ani přes závěrečný cliffhanger, za který to má alespoň nějaké plusové body.

+ cliffhanger, na to že to je komedie
+ námět, sic je to nedotažené

- málo vtipů
- ubohé efekty
- málo peněz z toho křičí v každém záběru

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Esgalnor

Vezměte si Krotitele duchů, Akta X, hoďte je do hrnce, přidejte trochu NCIS, špetku LethalWeapon, pořádně promíchejte a voilà, vyleze vám z toho Ghosted. Kombinace hned několika mých oblíbených seriálů a filmů, jimž se pilot nápadně podobá, zněla fakt fajn – ale jak fajn byla nakonec epizoda samotná?

Nechutnala mi tak, jak jsem očekával. A na vině je spousta na první pohled minoritních faktorů, kterým bych u klasických sitcomů ani pozornost nevěnoval – v tomto případě je jich ale tolik, že je jednoduše nemůžu vynechat. A ať už to či ono, musím zmínit humor. Tedy, nehumor. Za celý pilot jsem se ani jednou nepousmál, natož zasmál. Vtipy nefungují, hláškám chybí důraz a zapamatovatelnost a celkově to je takové pomalé, nesvižné.

Do toho se to celé snaží nějak udržet pohromadě hlavní duo, které se snaží být buddy dvojkou podobnou Smrtonosné zbrani nebo 21 Jump Street, ale chemie mezi nimi a vývoj jejich vztahu není příliš uvěřitelným tahem na bránu. Herci se sice snaží, ale pro nic. Do toho je scénář plný nelogičností (tajná vládní organizace, která má víceméně dva schopné členy), roztrhaného vyprávění a několika značně patetických a nevěrohodných frá­zí.

Na druhou stranu se mi líbí samotná mytologie seriálu a fakt, že je děj serializovaný, což bych dle popisu neočekával. Vedlejší linka s manželkou má také spousty potenciálu a retro hudba podobná zmiňovaným Ghostbusters místo trapnosti nečekaně funguje a zapadá. Pár pozitiv tedy najít dokážu, ale celkový zážitek z pilotu bych hodnotil spíš negativně – může za to hlavně scénář, který je překombinovaný a zároveň nudný, nezvládá práci s postavami a totálně zabíjí veškerý potenciální humor. Dál se dívat nepotřebuji.

+ nejede se podle mustru „case oftheweek“
+ stopáž
+ hudba

- odfláknutý scénář
- špatná chemie mezi hlavními postavami
- strašně pomalu to ubíhá

Moje hodnocení pilotu: 40 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 114 týdny
:DD Aneb čím víc názorů, tím víc názorů :'D
carolos
před 114 týdny
Na Ghosted som sa veľmi tešil, ale z výsledku som až taký spokojný nebol....
marvio
před 114 týdny
Délka 22 minut, takže počkám až bude venku celá série a mrknu na to asi během...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY