Facebook Twitter E-mail
17. října 2017

Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Star Trek: Discovery
Žánr: Sci-Fi / Drama
Stanice: CBS All Access
Premiéra: 24. 9. 2017
Vysílání: neděle ve 20:30
Délka pilotu: 82 minut (dvojdíl)
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Bryan Fuller, Alex Kurtzman
Herci: Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Shazad Latif, Anthony Rapp, Mary Wiseman, Jason Isaacs

O čem to je?

Příběh je zasazen přibližně deset let před události původního Star Treku. Seriál sleduje posádku vesmírné lodi USS Discovery, která pomáhá objevovat nové světy a civilizace. První série se točí okolo incidentu a významného momentu startrekovské historie, o které se často mluvilo, ale nikdy nebyla hlouběji prozkoumána.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Viděla jsem nějaký ten pilot do SLDH, viděla jsem nějaký ten Star Trek film a nějakých pár minut původního ST seriálu, když na něj muž koukal. A tím veškeré mé povědomí o jednom z nejlegendár­nějších sci-fi všech dob končí. Proto mě naprosto nechávala chladnou informace o tom, že vznikne nový seriál z tohoto prostředí. Do pilotu jsem šla bez očekávání, ale musím říct, že jsem velmi mile překvapená.

Řekněme si to na rovinu, co se týče vizuálních efektů, s minulými seriály (z toho, co jsem viděla) se to absolutně nedá srovnávat. Seriál vypadá opravdu luxusně, grafika je na stejné (ne-li vyšší) úrovni jako u velkých a drahých hollywoodských filmů. Vážně, je to prostě pastva pro vaše oči, i kdybyste naprosto ignorovali děj nebo kdyby vám náhodou nesedl, vizuál sám o sobě stojí za zhlédnutí.

Tím ale nechci říct, že by to příběhově bylo o ničem. Nemůžu porovnávat s minulými seriály, ale představuju si, že vypadaly podobně jako Hvězdná brána. Tady je to více akční, strategické, dramatické, zajímavé téma ukazující boje (počátky bojů) se slavnými Klingony. Nenudila jsem se od začátku do konce, dokonce jsem si pustila i druhý díl z toho úvodního dvojdílu, abych viděla, jak to celé dopadne. A světe div se, cliffhanger nechyběl ani na konci druhé epizody. Myslím si, že celá první řada bude ideální na zhlédnutí maratonem, bude to lepší než čekat každý týden na nový díl.

Myslím, že seriál jde bez problému sledovat i v případě, že by mělo jít o váš první kousek ze světa Star Treku. Vše je jasné a srozumitelné, příběh je zasazen do minulosti před události seriálu, takže maximálně nebudete vědět předem, co se stane dál. A to je přece dobře, ne? Já rozhodně dál sledovat budu, jsem velmi mile překvapená, z výsledku jde cítit kvalita a profesionální tvůrčí přístup. Netuším ale, jak k tomu budou přistupovat znalci a milovníci startrekovské značky.

+ vizuální efekty
+ sympatické postavy
+ poutavý příběh
+ spousta akce

- až moc hra na city
- místy až soapkovité drama

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Chápu, že jsem na téhle planetě asi zřejmě jediná, ale vlastně ani pořádně nevím, jaký je rozdíl mezi Star Trekem a Star Wars. Jak hluboko se mám jít zahrabat? Tohle je můj start. O obou jmenovaných už jsem v životě slyšela, možná kdysi dávno jsem něco i viděla, ale jsem prostě ostuda, co má Star Trek: Discovery jako naprostou premiéru.

Je to možná zvláštní, ale nejvýraznější věcí, která téměř ihned po zapnutí seriálu upoutala mou pozornost, byla rasová vyváženost. Tím nemluvím o Klingonech, ale prostě se nedalo si nevšimnout, že posádka lodi svým obsazením vypadá trochu, jako kdyby byla přesně rozpočítaná. Je to ve Star Treku normální nebo seriál podlehl současnému trendu „vyhovět úplně všem“?

S obsazením mám každopádně trochu problém. Z toho mála, co jsem z tohoto žánru zatím viděla, je mi jasné, že každý seriál má vždy alespoň jednu výraznou postavu, jednoho tahouna. Když se daří, tak je jich samozřejmě i víc. V Discovery bohužel nikdo takový není, všechny postavy jsou průměrné a vlastně nikdo diváka nezaujme. Když tedy pomineme tu rasovou vyváženost, ale ta stejně není uznatelná.

Síla Star Treku je ovšem v něčem jiném. Vizuál a působivé momenty, toť to, co seriál naprosto bez potíží táhne. V SLDH i tady jsme se do vesmíru podívali už několikrát, ale málokdy vypadá seriál tak povedeně – co se týče kulis či vesmíru samotného. V některých momentech seriál dokáže nahnat divákovi husí kůži, ač opět – celkově je příběh velmi průměrný.

Mnoho věcí je vcelku nepovedených, ale když se divák nechá, seriál jeho pozornost odvede působivostí. Necháte se? Ti, co mají z tohoto žánru nakoukáno hodně, už nejspíš ne.

+ vizuál
+ několik silných momentů

- nezajímavé postavy
- docela slabý příběh

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Star Trek: Discovery byla jedna z premiér, na které jsem se osobně těšil. Čekal jsem tak trochu klon Enterprise, možná trochu vylepšený o lehké fullerovské vizuální orgie, ale když jsem se pak dozvěděl, že Bryan Fuller z projektu vycouval, musel jsem svá očekávání přehodnotit.

Jenže od první minuty je znát, že tenhle seriál nebyl vytvářený pro klasickou televizi. Když ho najednou porovnám s nedávno viděným The Orville, zjišťuji, že rozdíl je, minimálně, co se týče vizuálu, opravdu markantní. Vlastně ani nechci vědět, kolik tahle legrace stála, protože úvodní dvojdíl se v několika momentech může bez problémů měřit s novými Star Treky od Abramse.

Ty ostatně slouží jako dobrá připomínka. On úvodní dvojdíl Discovery by totiž bez problémů mohl sloužit jako film ve startrekovské sérii, kdyby Abrams nepřišel se svým novým Star Trekem. Osobně si myslím, že kdyby nový Star Trek nebyl natočen, pokračování startrekovské desetidílné filmové série by vypadalo nějak takhle. Kombinuje v sobě jak vizuál nových filmů, tak i jemnost a umírněnost starších seriálů. O akci ale nouze nebude. A vlastně ta je také důkazem toho, že Abrams změnil Star Trek pravděpodobně natrvalo.

On totiž seriál v určitých momentech také rád natahuje a filozofuje. Ve filmu si toto moc dovolit nemůžete, ale jak bylo řečeno ještě před premiérou seriálu, půjde o jeden dlouhý desetihodinový příběh, takže prostor pro vsuvky zde je. Těch se dočkáme třeba v podobě klingonských porad – a to, že jsou vedeny v klingonštině, neskutečně oceňuji.

Nejsem zapálený trekkie, takže skutečnost, že Klingoni jsou černí, bílí… celkem přecházím. Upoutalo mě ale, že znělka je naprosto, naprosto jiná než na jaké jsme u Star Treku zvyklí. Vizuálem – ten beru, odkazuje na předešlé seriály, předměty, rasy, univerzum, citlivě a jednoduše. Hudba v ní je ale dost zpackaná, vykopírovává úseky z předešlých znělek a nepřináší téměř nic nového.

Co bych řekl o postavách… Michelle Yeoh kupodivu hraje poměrně dost silnou kapitánku, i když její postava je zašlapávána udílením stejného prostoru dalším, i méně důležitým postavám. O Sonece Martin-Green můžu říct to samé. Vlastně právě díky tomu, že dostala ještě o kousek větší prostor, se mi její postava líbí o dost víc. Zbytek posádky je klasická směsice ras a typů osobností – dokonce tak podobná, že na chvíli přestanete rozeznávat, že Saru je vědecký pracovník (kdežto Sulu byl pilot). Co mě ale poměrně dost znejistilo, bylo vykopírování části scény z vulkánské školy z prvního nového Star Treku včetně několika jasných kopií záběrů. Že Sarek není kopie, ale skutečně otec Spocka (a tudíž Michael je Spockova sestra) vám v průběhu asi vůbec nedojde.

Po úvodním dvojdílu seriál nepřináší zas tolik nových věcí do startrekovského univerza. Dokonce by se v první části mohlo zdát, že jde o klasický případ seznamování se s lodí a postavami. Zapojení do flotilové politiky (zatím) nečekejte. Vlastně se za celé dva díly ani moc nepohneme z místa. Na seriál takového významu to není zas až tak moc. Ale předpokládám, že v dalších dílech se příběh rozvine i do dalších vrstev.

+ vizuál
+ klingonština
+ postavy jsou hodny Star Treku

± zatím je to pořád „jen“ konflikt

- chvílemi se příběh natahuje

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

corine
před 108 týdny
Co znamená SLDH? Pro Star Trek je charakteristický vesmír, kde spolu mírově...
ragelly
před 108 týdny
S lupou do historie :)
sandokan555
před 108 týdny
tak po 5 castiach ... uvodny dvojdiel ... je iny ako zbytok serialu a celkove...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY