Facebook Twitter E-mail
21. října 2017

Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Alias Grace
Žánr: Drama / Historický / Minisérie
Stanice: CBC, Netflix
Premiéra: 25. 9. 2017 (CBC), 3. 11. 2017 (Netflix)
Vysílání: pondělí v 21:00
Délka pilotu: 45 minut
Předskokan: Murdoch Mysteries
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Margaret Atwood (knižní předloha), Sarah Polley
Herci: Sarah Gadon, Zachary Levi, Anna Paquin, Paul Gross, Kerr Logan, Michael Therriault, Edward Holcroft, Rebecca Liddiard

Ve zkratce

Tato minisérie vypráví příběh kontroverzního odsouzení Grace Marksové, irské imigrantky, která se v Kanadě živila jako služebná. V roce 1843 byla odsouzena z vraždy svého zaměstnavatele a jeho hospodyně, přičemž nebylo nikdy skutečně prokázáno, zda se na vraždách aktivně podílela.

Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Margaret Atwood, která vychází ze skutečných událostí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Alias Grace bude určitě jedním ze seriálů, který sklidí velký úspěch. Zatím kolem něj není takový povyk, jelikož má za sebou teprve kanadskou premiéru, ale v listopadu budou dostupné všechny díly na Netflixu a nejpozději tehdy se snad spustí vlna chvály. Po prvním dílu musím říct, že oprávněně.

Hlavní hrdinka je neskutečně zajímavá osoba, která je pravým opakem jednotvárnosti. Ani po zhlédnutí celého dílu nevím, co si mám o ní vlastně myslet, protože vůbec není snad ji přečíst, a to se mi líbí. Nelze s jistotou říct, jestli je hrdinka kladnou postavou, nebo záporačkou. Chvilkami to nasvědčuje tomu, že je vypočítavou vražedkyní, ale vzápětí s ní soucítíte a považujete ji za oběť, se kterou se život vůbec nemazlil.

Grace je také velmi poutavou vypravěčkou, jejíž příběh jsem hltala od chvíle, kdy ho začala povídat. Doprovázen je samozřejmě flashbacky, ze kterých se dozvídáme, co předcházelo Gracině odsouzení (i co po něm následovalo). Zvlášť živě vyobrazené byly scény na lodi, která Grace a její rodinu převážela do Kanady.

Asi jediným mínusem je skutečnost, že se v pilotu neobjevil Zac Levi, na kterého jsem se těšila nejvíce (přestože je jeho jméno součástí úvodní znělky). Budu si tedy muset počkat o něco déle.

Minisérie Alias Grace je inspirována knižní předlohou od spisovatelky Margaret Atwood, která je autorkou úspěšné seriálové novinky The Handmaid's Tale. Chtěla jsem si knižní předlohu před premiérou přečíst, ale bohužel Alias Grace do češtiny nepřeložili, a tak nebyla v knihovně k dispozici. Nicméně jsem si knihu ihned po zhlédnutí pilotu objednala, protože posloužil jako velké lákadlo. Už se těším na zbylé epizody (a na doručení knihy).

+ zajímavá hlavní hrdinka
+ poutavé vyprávění
+ knižní předloha
+ dobový příběh, flashbacky

- chyběl Zac :(

Moje hodnocení pilotu: 90 %
ragelly

Seriál má takový vznešený název, nezdá se vám? Čekala jsem něco romantického ve stylu Pýchy a předsudku. Výsledek byl poetický, ale trošku jinak, než jsem si myslela. Spíše je to něco jako pokračování minisérie o první sériové vražedkyni (ve skutečnosti to je úplně něco jiného, takže mě nechytejte za slovo, jen přirovnávám).

V pilotu se hodně mluví, dozvíme se toho ale málo. Naštěstí než se objeví závěrečné titulky, tak už zhruba víme, jaká hlavní postava je. Líbí se mi, že stále netušíme, jestli je skutečně na vině, nebo to na ni někdo nastražil, podobně jako v běžných kriminálkách si každý divák může udělat vlastní obrázek a hádat, co se ve skutečnosti stalo. Myslím, že snad ani ve skutečnosti nebylo dokázáno, jestli to skutečně byla ona, nebo ne. To je trošku škoda, protože je to vlastně takový příběh bez pořádného konce, jako kdyby zrušili seriál, který skončil cliffhangerem (proč to píšu, jako by to bylo něco mimořádného? :-D ).

Spíš než historické drama nebo thriller jde o psychologickou minisérii, takovou sondu do mysli hlavní hrdinky. Jak ale sama říká, nikdy nemůžeme vědět, jestli říká pravdu, nebo nám lže. Je proto jen na vás, jestli se rozhodnete jejímu příběhu věřit. Něco mi ale na základě jejího závěrečného vnitřního voiceoveru říká, že si události překrucuje podle toho, jak se jí to hodí. Ostatně proč by si nezpestřila čas strávený ve vězení nějakými pikantními historkami, že.

I přes velkou upovídanost a téměř neexistující tempo ale dokáže seriál zaujmout. Možná je to správně volenými flashbacky, které jsou někdy dlouhé, jindy zase jen vteřinové záblesky. Možná je to výborným hereckým představením hlavní herečky a jejím andělským medovým hláskem. Nebo jsem možná ještě před začátkem sledování tuto novinku chtěla mít ráda, takže jsem si ty pozitivní pocity nakonec vsugerovala. Ať je to tak či tak, rozhodně dokoukám i zbytek.

+ hlavní představitelka
+ podle skutečné události
+ flashbacky

- pomalé tempo

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Alias Grace je jeden z těch pilotů, jejichž jméno jsem už před prvním odvysíláním zaznamenala ale nějaká větší propagace mě naprosto minula. A podobně to mám i s epizodu, sice si ji mohu odškrtnout (ale už to u NPL stejně nedělám, protože už mám ve Výzvě 100 % a dál se stejně nedostanu, tak proč se namáhat), ale stejně nemůžu říct, že by se mi seriál nějak dostal pod kůži.

Seriál je pojat docela komorně, občas nasadí kontrast ve formě výrazně výpravných scén. Podobně různorodá je i hlavní hrdinka, vlastně pořád se nemůžu rozhodnout, zda je hlavní hrdinka kladná nebo záporná, zda je její chování pochopitelné nebo ne, nebo zda je vlastně oběť nebo chladnokrevná vražedkyně.

Zkrátka nic není v tomto seriálu černobílé. Což je vidět i díky komornějšímu pojetí. Hlavním prvkem je vyprávění hlavní hrdinky, flashbacky jsou jen jakýmsi dokreslením. A nepopírám, seriál si s tím vystačí, postavy jsou dostatečně charismatické, herci odvádí velmi dobré výkony.

Pokud přijmete, že Alias Grace není ten typ, který na sebe upoutává veškerou pozornost celého (seriálového) světa, ale spíš méně výrazná „chuťovka pro fajnšmekry“, seriál si užijete. Alias Grace není „wow“, Alias Grace si hraje s psychologií a donutí vás zamyslet se.

+ hlavní postavy
+ psychologie
+ atmosféra

- nevýraznost

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Pajky

Alias Grace se v mém hledáčku objevila z jednoho prostého důvodu. Je to totiž minisérie vytvořená podle knížky Margaret Atwood a to už se letos jednou povedlo. A bylo by jednoduché porovnávat příběh jedné služebnice a služky.

Skutečně, spousta podobností se dá najít hned na první pohled. Ať už je to cynický komentář vypravěčky, práce hlavní hrdinky nebo bílý čepeček. A mnoho věcí mě na tom baví, od výpravy a kostýmů přes perfektně vystiženou dobu až po obsazení. Ironicky lákavě vypadají v obsazení hlavně jména jako Zachary Levi nebo Anna Paquin, ale všechnu pozornost si pro sebe krade Sarah Gadon. Její herecký výkon mě skutečně baví.

Jestli je tady něco, co mě překvapilo, tak je to právě nevyužití známých hereckých jmen. I když tuším, že to bude problém pouze první části. Jinak mě nic moc nenapadá. Každopádně se nemůžu dočkat další epizody a nutí mě se to ptát: Bude Alias Grace ještě zajímavější než Handsmaid's Tale?

+ obsazení
+ výprava a kostýmy
+ herecký výkon Sarah Gadon

- nic moc mě nenapadá

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Po skutečně perfektním Příběhem služebnice tu máme druhou adaptaci knihy Margaret Atwood – a Alias Grace to bude mít hodně těžké, jelikož s nejvyšší pravděpodobností bude právě s TheHandmaid’s Ta­le často srovnávána. Avšak hit loňské sezony je někde úplně jinde i v porovnání s těmi nejlepšími seriály, takže se od něj budu snažit co nejvíc v tomto názoru distancovat.

Nemohu se ale ubránit podotknutí, že monology hlavní hrdinky značně připomínají monology hlavní hrdinky právě z Příběhu služebnice. A v Alias Grace jsou stejně povedené. Hlavní postavou je tu tentokrát služebná Grace Atwood, značně tajemná a uzavřená postava, která je po dlouhých letech ve vězení kompletně obrněna vůči pokusům o proniknutí do její mysli. Jenže mladý psycholog na to jde jinak, než ona zná.

Grace je a věřím, že to tak i zůstane, jednou z těch nejzajímavějších postav letošní sezóny. Pilot diváku nedá téměř nic kromě otázek – nevíme, zda zločin, z nějž je obviněna, skutečně spáchala. Nevíme, zda si celý svůj příběh nevymýšlí. Nevíme… vlastně nevíme nic. Jenže přesně tento pocit neustálé nevědomosti pilotu krásně sluší a díky jeho neubývající konzistenci se člověk nemá kdy nudit. Krásná 45minutová stopáž navíc příjemně utíká už sama o sobě.

Nečekejte zde moc akce, většina pilotu staví na dramatických dialogových pasážích, které jsou fantasticky napsané i zahrané. Scénáristka odvedla vynikající práci, ale věřím, že herci to měli ještě těžší, protože ti nevycházeli z žádné předlohy – svých rolí se ale zhostili výborně, především hlavní herečka Sarah Gadon zde válí podobně, jako Elizabeth Moss v Příběhu služebnice. Skvělá je tu ale i Rebecca Liddiard jako Mary Whitney, která si zde těch několik minut, v nichž se objeví, kompletně krade pro sebe.

Pár výtek jde ale směrem k dobové výpravě, která je sice v interiérech pěkná, v exteriérech je ale vidět mrzký rozpočet, a především špatně odvedené pozadí města hrozně bije do očí. Pilotu také chybí něco, co by vás vyloženě mělo navnadit ke zhlédnutí druhé epizody – jistě, mně osobně se to líbilo, proto dám dalšímu dílu šanci, ale pokud vás to oslovilo neutrálně, nedělá to nic pro to, aby vás to dostalo k druhému dílu.

Jinak je ale Alias Grace vysoce kvalitně natočeným dramatem, které slušně odsýpá díky své neutuchající tajemnosti a herecky mu vévodí výborná Sarah Gadon. Postava Grace je značně nekonvenční a velmi zajímavá, její monology jsou vynikající, avšak ještě lepší jsou dialogy mezi ní a jejím doktorem. Škoda šetření na rozpočtu a kvůli tomu trochu odbyté výpravy, mimo to ale mohu prohlásit, že i druhá televizní adaptace knihy Margaret Atwood se zatraceně povedla.

+ herecké obsazení
+ skvělý scénář
+ hlavní hrdinka
+ atmosféra tajemství

- odfláknutá výprava

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Plánujete dát šanci seriálu Alias Grace? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zip
před 107 týdny
Ach jo:-( já vím že lepší než nic, ale je to škoda:-(
Tesa.
před 103 týdny
Handmaid's Tale bolo velmi vydarene, takze toto si urcite tiez pozriem.
ragelly
před 99 týdny
Dokoukáno. Docela znepokojující minisérie, jen mě mrzí, že se ve skutečnosti...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY