Facebook Twitter E-mail
25. září 2017

Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Kafe a cigárko
Žánr: Komedie / Webseriál
Stanice: Stream.cz
Premiéra: 20. 9. 2017
Vysílání: středa
Délka pilotu: 9 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Marie Doležalová
Herci: Marie Doležalová, Hana Vagnerová

O čem to je?

Populární blog Kafe a cigárko od Marie Doležalové se již dočkal knižního vydání. Nyní přichází i v seriálové podobě. Stream.cz nabízí novou komedii o tom, jak těžký je život herců.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Přiznejme si, že z toho nejsem tak nadšená jako z loňského Semestru. Jde o podobnou odlehčenou věc a rozhodně o seriál, který je nevšední. Za to si Stream zaslouží palec nahoru, protože se nebojí experimentovat a přinášet na českou seriálovou scénu i pořady, které se vymykají standardům a očekáváním. Přiznám se, že se vždycky těším na to, co zde přijde dál, protože i když je to pro mě osobně hit/miss hodnocení, tak jsem vždycky zvědavá, co vymyslí jako další.

Kafe a cigárko jsem si užila. Tedy alespoň si to myslím. Je těžké hodnotit seriál, který nemá žádný děj, minimálně pilot neukazuje nic, co by mohlo jednotlivé epizody propojovat. Jako taková samostatná miniepizoda to funguje dobře, jsem ale zvědavá, jakým způsobem se to promění v seriál. Neříkám, že seriál musí mít serializovaný děj, ale tohle spíš působilo jako skečová show.

Každopádně vtipné to bylo, to zase jo. Já naštěstí nikdy neměla zkušenost s castingem, ale přesně takhle jsem si myslela, že to vypadá. Upřímně obdivuju všechny, kdo na castingy chodí, protože na můj vkus je to až moc velký stres :-D Je tady hodně vtipných situací, ať už těch, které vyplývají ze samotného scénáře, tak i těch, které zajišťují samotní herci. Těch není mnoho, ale jsou šikovní a sympaticky nesympatičtí. Opět ale těžko říct, s kým se uvidíme i v dalších dílech, ten první toho příliš nenaznačuje.

Budu koukat dál? Vtipné to je, takže tomu šanci ještě dám. Uvidíme, kam se to v rámci celé série posune.

+ sympatičtí herci
+ vtipné hlášky, situace i herecké výkony
+ svěží stopáž

- vypadá to spíše jako vlog než seriál

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Jsem toho názoru, že lehkou práci nemá vlastně nikdo. Ať už si práci člověk užívá jakkoliv, pořád má nějakou zodpovědnost. O Češích se říká, že jsou ustěžovaný národ, ale snad přeborník v téhle oblasti jsou herci. Jasně, doplácí na to, že jsou vidět, ale i tak, musíme neustále poslouchat, jak je jejich profese těžká?

Tohle téma přestalo být originální už hodně dávno. Teď už je to pro mě upřímně spíš: „Vážně, zase?“ Však sami víte, kolik „autorských“ komedií (to by šlo klidně taky do uvozovek) jsme tu v NHL měli. Jestli ne, velmi ráda vám to připomenu – rozhodně až moc.

Na Kate a cigárko jsem byla docela zvědavá, protože i takový ignorant, jako jsem já, se doslechl, že autorka za tento projekt (který byl tehdy „pouze“ blogem) získala cenu Magnesia Litera. To už vypadá zajímavě. Jenže seriálový výsledek? Ten mě opravdu neohromil.Pilot má sice pár zajímavých myšlenek, pár dobrých vtipů, ale to všechno je zabaleno v neskutečně nesympatické a dost nudné slupce.

Po tomto pilotu jsem upřímně začala přemýšlet, za co tu cenu tento blog vůbec dostal. Ale abych se ujistila, že je to vážně tak marné, pro jistotu jsem na něj zamířila. A? Nebe a dudy, dámy a pánové. Tamní příspěvky jsou čtivé, chytré, vtipné, upřímné, skromné a skvěle napsané. A hlavně o několik úrovní výš než seriál.

Nevím, jestli je problém v „porodních bolestech“, třeba jsou další epizody několikanásobně lepší… Ale i kdyby, říkám si, jestli by v prvé řadě nebylo přece jen lepší zachovat to kouzlo a vůbec z toho krátký seriál nedělat. A to říkám jako člověk, který blog navštívil poprvé až dnes, několik dní po zhlédnutí pilotu. Protože i jako člověk nezařízený představami, které bych měla, kdybych jako první Kafe a cigárko četla, musím uznat, že tahle adaptace, minimálně zatím, kazí předloze reputaci.

+ několik dobrých myšlenek a vtipů
+ dle krátkého úryvku, který jsem četla, dobrá předloha

- ve špatném smyslu povrchní a nesympatické vyprávění
- zpracováním zvýrazněné neoriginální téma

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Esgalnor

Marii Doležalovou mám od Comebacku fakt rád a mezi českými herečkami se pohybuje v tom užším okruhu favoritek. Dokonce jsem přemýšlel, že bych si tu její chválenou knížku i koupil a přečetlo. Nakonec moje váhání rázně rozhodla má peněženka a já od koupě upustil. Tím líp pro mě, že ji Stream převádí do „seriálové“ podoby (ačkoliv přesnější by bylo možná spíš „skečové“).

A daří se mu to. Krásná stopáž pod 10 minut je pro takový typ webseriálu zcela ideální a za takovou chvilku není ani sekunda času pro nudu. Seriál je pojat jako taková forma onewoman show, kde tedy Doležalová humorně líčí svoje všemožné zážitky z hereckých profesí, s tím, že si k sobě přizvala spoustu známých českých herců (jmenovitě například Hanu Vágnerovou nebo Jana Cinu). V úvodní epizodě, kde líčí své zkušenosti a to, čím si údajně herci prochází při castinzích, ale má hlavní slovo ona (a s největší pravděpodobností to tak bude po celý zbytek série).

Humor je nevtíravý a rozmanitý, každý si v epizodě stihne najít nějaký jeho druh, který se mu ideálně trefí do noty. Já se bavil od začátku až do konce a až na pár trochu sušších částí jsem nenašel žádnou vyloženě trapnou. Doležalová je fajn a zbytek herců se na svých minirolích pěkně vyřádilo – jde tedy o takový pohodový projekt, u kterého si můžete odpočinout, a přitom vám nesežere moc času. A ačkoliv ho trochu sráží fakt, že mu chybí něco vyloženě poutavého a vizuál je trochu laciný, zabaví to naprosto ideálně.

+ nevtíravý fungující humor
+ herci
+ ideální stopáž
+ je to prostě oddechovka

- postrádá poutavost
- laciný vizuál

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Fruiko

Musím se přiznat, že většinu blogů, podle kterých je seriál, jsem nejspíš četl, a v psané formě jsou prostě vtipnější. Mnohem víc! Takže místy bych řekl, že to padá až ke scénkovitosti Troškova Kameňáku či klipovitosti Svěrákova Po strništi bos, takže to působí jako splácanina několika vtipů a historek z natáčení.

Co se týče obsazení, tak tomu celému vévodí Doležalová (ještě aby ne, když si to napsala podle sebe, pro sebe) v pozici naivní hérečky (dlouhé e záměrně) a abych řekl pravdu, docela celý seriál sráží k té zmiňované kameňákovitosti. Možná to přeci jen měli nechat zahrát Vágnerovou…

+ známé tváře v cameo rolích
+ asi to bude hit
+ výborný vnitřní hlas

- scénkovitost
- Doležalová
- pro čtenáře blogu bez nápadu

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Nikdy jsem nečetl ani řádek jak blogu tak knihy Kafe a cigárko (zato čtu KKRD boys, muhehe). Jak dopadl seriál jako adaptace, to vám nepovím. Ale jinak dopadl v podstatě tak, jak byste čekali – potvrdí vám dlouho zažité předsudky a legendy o hercích a režisérech (a jejich osobních šílenostech), které kolují společností snad od nepaměti.

To je dost možná lehké úskalí seriálu. Jen potvrzuje zažité polopravdy a když už se mezi nimi vyskytne nějaká nová informace podpořená vtipem, přeletí se tak rychle, že si vtipu zasmějete až s odstupem (mluvím třeba o desetiminutovém přeběhu tělocvičny). Řekněme si upřímně – o hercích toho koluje už tolik, že vás seriál ani nemá jak překvapit. Po informativní stránce tedy nic moc. Jediná přidaná hodnota tak spočívá ve zpracování.

Jenže to začíná a padá s vypravěčkou. Osobně nemám nic proti Marii Doležalové. Pokud si ale vybere formát One (Wo)Man Show, měla by si jím být jistá. Což už od prvních minut není. Herecky se staví do pozice, která jí není úplně příjemná, a i když se překonává, její monology vypadají nacvičeně asi jako školní divadlo. O opravdovou hereckou zábavu se zde starají vedlejší postavy představované Milanem Šteindlerem, Romanem Štabrňákem nebo Hanou Vagnerovou. Všichni ve své roli působí přirozeně – krom Doležalové. Ta pokud se vedle ní neobjeví někdo (nebo něco), na koho by mohla reagovat, tak v podstatě nudí. I když je tam sama, jako divák čekáte, až se začne dít něco doopravdy zajímavého. A ono nic nepřichází.

Ono ne všechno počínaje rádoby veselou povahou divákům stačí. Stokrát opakovaný vtip může pořád být vtipem pro někoho, kdo ho nikdy neslyšel. Ale seskládat ze stokrát opakovaných vtipů seriál a obsadit do hlavní role sebe, i když jsou monology má největší slabina, to úplně dobrý nápad není. Osobně doufám, že tenhle projekt bude ukončený ještě dřív, než mu dojdou nápady (a že nápady mu mohou dojít velmi brzy).

+ Milan Šteindler a v podstatě veškeré vedlejší postavy

± herecké prostředí

- Marie Doležalová

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (právě čteš)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 115 týdny
Marii Doležalovou nemám úplně v lásce, ale dala jsem tomuhle šanci. A jsem...
Fruiko
před 115 týdny
Druhý díl výrazně slabší. Bude tím, že tam je mnohem méně cameo rolí a víc...
milosh
před 115 týdny
Souhlas, druhý díl byl fakt slabší. Pro mě ale hlavně tím, že mi nevím proč...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY