Facebook Twitter E-mail
25. září 2017

Novinka pod lupou: The Orville (Fox)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Orville
Žánr: Komedie / Sci-Fi
Stanice: Fox
Premiéra: 10. 9. 2017
Vysílání: čtvrtek ve 21:00
Délka pilotu: 43 minut
Předskokan: Gotham
Konkurence: Scandal (ABC) Mom + Life in Pieces (CBS) Arrow (The CW) Will & Grace + Great News (NBC)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrci: Seth MacFarlane
Herci: Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, Halston Sage, J. Lee, Chad L. Coleman

O čem to je?

Vesmírná dobrodružná komedie je zasazena 400 let do budoucnosti. V centru dění se nachází průměrná vesmírná loď Orville. Její posádka je tvořena lidmi i mimozemšťany. Všichni společně musí čelit nebezpečím, které skrývá vesmír, ale zároveň se musí vypořádat se známými a často humornými problémy každodenního života.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Myslím si, že tento seriál rozdělí svět na dva tábory, podobně jako Galavant. I když, přiznejme si na rovinu, druhý Gal to není, prostě ne. Rozhodně ale po sledování nejsem zklamaná. Vlastně mě to bavilo tolik, že jsem si další den po odsledování dala opakování, když se na to díval muž. Rozhodně jsem spokojená, protože pilot splnil má očekávání, která byla po traileru vysoká. Mohlo to být lepší? Jistě, smíchy jsem nebrečela, ale rozhodně to nepovažuju na nevýhodu. Beru to tak, že je ještě prostor pro zlepšování, které případně i může přijít v dalších epizodách.

Seznámení s postavami je provedeno chytře a svěže, seriál s tím neztrácí čas, ale zároveň to nepůsobí urychleně a nepřehledně. Jména si sice nepamatuju, ale to u žádného pilotu, takže to není žádná výjimka. Postav je přiměřeně, ani málo, ani moc, prostě tak akorát, abyste si je zapamatovali a dokázali k nim najít jakési pouto.

Vtipů je tu hodně. Některé jsou opravdu povedené, jiné možná lehce nevkusné, ale pokud se nenecháte pohoršit, tak se budete bavit. Třeba vykopnutí dveří s hláškou „Povolil (uvolnil) jsem ti to“ je geniální, stejně jako „Ten pes byl první, čeho jsem si všiml.“ Doufám, že si Orville dokáže udržet tak vysokou úroveň vtipu, protože to bude základní předpoklad pro jeho úspěch. I když, „úspěch“, všichni víme, jak Američané na podobné seriály reagují – nesledují je. I kdyby ale vznikla jen jedna nadupaná sezóna, rozhodně to divákům dá víc, než kdyby sledovali sto dokola omílaných rodinných komedií nebo kriminálek.

Na co se každý soustředí, to je porovnání se Star Trekem. Je to parodie, nebo není? Pravděpodobně ano, ostatně muž mi říkal u jedné scény, že to je přímá narážka na Novou generaci. Jistě, celkově to prostě vypadá jako Star Trek, jen s tím rozdílem, že je to komedie. Pro mě je to dostatečný rozdíl k tomu, abych seriál považovala za originální a nový a nevnímala ho jako předělávku něčeho slavnějšího a známějšího. Jak to vidíte vy?

Budu koukat dál? Seriál si rozhodně maratonem dám, pilot příjemně navnadil na další sledování a ukázal, že i v dnešní době se dá vytvořit svěží a vtipná komedie, která nevypadá jako dvacet tisíc dalších seriálů.

+ spousta dobrých vtipů
+ sympatické postavy
+ svižné tempo
+ solidní vizuální efekty

- ještě krok mu chybí k té správné šílenosti

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Uteklo to jako voda, ale SLDH nám vlastně běží už tři čtvrtě roku. A za tu dobu už jsme si připomnělo několik vesmírných pilotů. A možná je to tím, že jsem ty piloty viděla relativně nedávno, ale s The Orville jako bych se na ty piloty dívala znova.

A tím ani nemyslím atmosféru seriálu nebo ten prostý fakt, že se seriál odehrává ve vesmíru, ehm. Realita totiž není tolik obecná, upřímně jsem u některých scén měla pocit, že jsem je snad doslova takhle viděla už jinde. Nemít paměť extrémně zapomnětlivé rybičky, myslím, že bych zvládla říct, kde přesně. Což je trochu smutné. Jestli je to parodie, není moc dobře provedená.

O moc veselejší to ovšem není ani v době, kdy tohle „kopírování“ neřeším. Pilot trvá čtyřiačtyřicet minut, za tu dobu se člověk párkrát pousměje, ale celkově je to slabota. Kdybych měla vybrat části, které mě dokázaly opravdu zaujmout (dramatické i komediální), hodně bych se divila, kdyby výsledek dal alespoň deset minut.

Přitom si pro sebe Orville ulovil spoustu hvězd. Na to, že se jedná o pilot, jsem si říkala, že někoho znám, častěji, než jsem zvyklá. Vizuálně seriál také vypadá parádně, na masky mimozemšťanů se moc hezky dívá, kulisy na pomezí kvalitního zpracování versus srandy ve stylu Červeného trpaslíka dokážou zaujmout.

Jenže co se pak týče děje, The Orville moc často bruslí na hraně nepříjemné trapnosti nebo naopak přílišného natahování.Fandové tohoto žánru nejspíš žádný problém nezaznamenají, ale za sebe říkám, že seriál by měl víc šlápnout na plyn.Na to, že je relativně odvážný, se až moc drží na uzdě.

+ některé vtipy
+ masky

- trapnost
- mnoho hluchých míst

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

Od pilotu jsem nečekal vskutku nic, a proto jsem byl po prvních několika minutách poměrně spokojen s tím, co dostávám. Celková spokojenost ale postupně čím dál tím víc klesala a klesala a klesala… Jako konkurence Star Treku to je slabé, jako komedie to je slabé. Měla to být komedie, že? Tak proč jsem se ani jednou nezasmál, dokonce ani nepousmál? Ne, že by humor byl špatný, humor tam prostě není.

A jo, když se o něj MacFarlane (vždyť stojí za Tedem, Griffinovými… jak mohl napsat tohle?!) pokouší, je prostě špatný a zoufale nevtipný. Jako konkurence Star Treku to je pak děsně hloupé, povrchní a jako by ten pilot sám nevěděl, jestli chce být spíš komedií nebo sci-fi dramatem, tak stojí v takový tý šedý zóně ničeho, převlečený do sci-fi kabátku, ale příběhově i komediálně naprosto prázdnej. Nějak jsem z toho ani nepobral, komu to má být určeno: sci-fi fandům? Na ty je to až moc hloupé a až moc se řeší vztahy. Fandům soapek? Moc technických pojmů, moc sci-fi. Fandům sitcomů? Ale no tak, takhle pomalých a prázdných 44 minut je prostě úmorný i pro konzumního diváka dramat, natož komedií. Pro koho to teda je?!

Hlavní hrdina je už od první scény totálně na facku a to ani ne kvůli tomu, jak je napsaná, nýbrž za to může „vděčit“ hlavnímu představiteli – MacFarlane je v tomto případě ještě horší herec, než tady scénárista, hrozně nesympatický dřevo. Zbytek postav je prostě standard space oper, který ničím nevyčnívá.

Natáčet rozsáhlou epickou space operu s mizerným rozpočtem je naprostá zhovadilost – není pak divu, že to CGI je prostě špatný. Chválím aspoň masky a tu krásnou hudbu, která mě u toho tu šílenou hodinu udržovala. Jinak to je ale prostě hrozně nepovedený – má-li to být parodie, chybí tomu nadsázka. Má-li to být komedie, je to strašně dlouhé a bez humoru. Jako sci-fi drama to je hloupý a povrchní. A fanoušky průměrných nekomplikovaných dramat zas odradí tempo a zbytečné technické termíny. Pilot The Orville je prostě zapomenutelný, nevýrazný hybrid všeho možného, až z toho vychází sci-fi blábol roztažený na úmorných, šíleně vyprázdněných 44 minut. Obrovský přešlap vedle pro Favreaua a MacFarlanea.

+ epická, pěkná hudba
+ propracované masky

- pro koho to je určené?
- komedie bez humoru
- Seth Macfarlane
- mizerný rozpočet

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Pajky

The Orville, první z letošních novinek velké pětky. Čekal jsem klasický humor Setha MacFarlanea, podobný tomu z Family Guye. Takže dvacet minut parodie na cokoliv, co se namane. Místo toho jsem překvapivě dostal čtyřicetiminutové drama s vtípky.

A to je vlastně největší mínus celého pilotu. Jsem z něho totiž zmatený, protože jsem dostal úplně něco jiného než trailer sliboval. Nečekal jsem totiž další Star Trek, ale spíš jeho parodii. Navíc trailer vystřílel většinu vtípků, takže pilot nebyl úplně podařený. Vtípky však překvapivě nepatří do kategorie trapných, navíc se s jednou výjimkou ani nedostaví klasický fekální humor.

I tak věřím, že seriál nakonec může docela dobře fungovat, jen člověk musí přijmout, že je to něco jiného, než se původně nabízelo. Uvidíme, jak se to po pár dílech ustálí, ale já z pilotu si odnáším pocit zklamání a do dalšího sledování se nepohrnu.

+ pořád to může fungovat
+ vtípky překvapivě nejsou trapný

- čekal jsem komedii, ne vesmírné drama
- nedostatek vtípků, které nebyly v traileru
- délka

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Fruiko

Tadáááá! Připravte se, pravděpodobně se koukáte na nejlepší novou komedii (pokud ne rovnou i seriál) z Velké pětky. A je to poznat už od prvních záběrů. Když pak během úvodních titulků probleskne jméno Setha MacFarlana, tak si tím už jste naprosto jistí.

Příběh si nezadá nic se starými Star Treky, ale přitom si jasně uchovává nadhled a nechává vás v nejistotě, jestli to tvůrci myslí vážně, nebo ne. Jistě, je předvidatelný, přímočarý a jednoduchý, takže v okamžiku, kdy si kapitán cpe zrní do kapsy, tušíte, že se asi k něčemu bude hodit, ale i tak je to pořád zábava a sem tam dokáže i něčím překvapit.

Jasně efekty by líp vyrenderoval i kdejaký Youtuber. Vesmírné lodi vypadají jak vytištěné před pěti minutami na 3D tiskárně, ale o to tu přeci nejde. Když to nevadí u Červeného trpaslíka, proč by to mělo vadit u Orville.

+ postavy
+ nenucený humor
+ nebere se vážně

- dvacet minut by stačilo
- možná o kapku víc vtipů

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Seraphine313

Od The Orville jsem čekal v podstatě kopírku Star Treku, která bude poukazovat na slabá místa franšízy a bude se jí vysmívat. Pozitivní je, že to jsem dostal. Nebylo to sice až tak ostré, jak by někdo od Foxu očekával, ale tento výsměch směrem ke Star Treku byl ubit zaměřením na vlastní příběh a budováním vlastního vesmíru.

Plusem The Orville je právě ta skutečnost, že při parodování Star Treku se zároveň může z jeho chyb poučit. Seriál se tak snaží v každém okamžiku zaujmout a neztratit divákovu pozornost. Ať už se jedná o akční scénu nebo třeba jen rozhovor v doku, má jednu výhodu – může si z čehokoliv dělat legraci.

Jenže ono té legrace tam zas tolik není. Za celý díl se zasmějete tak třikrát, čtyřikrát, spousta vtipů vyznívá trapně (jak ostatně to u amerických komedií bývá), a celé se to sice tváří jako parodie na Star Trek, ale vyznívá to spíš jako Galaxy Quest (mimochodem podpořená hudbou podobné té ze Star Wars). V narážkách na Star Trek jde ale více do hloubky než směrem k zesměšnění – ukazuje třeba, že téměř nikdo není výjimečný – co do počtu lidí, pozice nebo přidělení. V podstatě za jeden díl shrnuje co se týče fungování námořnictva všechno, co v klasickém Star Treku chybí – struktura, počet lodí, takové ty běžné věci, které je potřeba říct, aby byl divák v obraze a měl dějový prostor aspoň trochu dokreslený.

Po technické stránce bych asi neměl co vytknout, i když je pořád vidět poměrně velký rozdíl mezi filmovou produkcí a tou seriálovou mající na poloviční počet minut třeba dvacetinový rozpočet. Po herecké stránce… no, tam už je to horší. Překvapivě nejlépe zahranou postavou pro mě byla Kelly Grayson v podání Adrianne Palicki. Ostatní herci… průměr. Scott Grimes a Halston Sage podprůměr.

Můj osobní pocit z The Orville je vcelku pozitivní. Ano, bavil jsem se, ano, je to pro mě změna oproti nabídce ostatních seriálů na Velké pětce (a kdyby seriál skončil třeba na FX, nezlobil bych se). Podle mě ale mohli tvůrci ještě přitlačit na pilu a nevyplňovat dialogy trapným blábolením o ničem.

+ podobný typ seriálu zoufale chybí
+ ukazuje to víc ze Star Treku než samotný Star Trek
+ trikově poměrně zdařilé zpracování

± herci jsou průměrní

- dějově je to poměrně jednoduché
- a možná od toho budete čekat víc

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

gnew
před 112 týdny
Jo, The Orville není a neměla být komedie (jakože sitcom). To, že trailer(y) a...
Zean
před 111 týdny
Mě se seriál líbí,tento typ humoru mi sedí. Není násilný, jen narážky. Je to...
sandokan555
před 109 týdny
Tak zatial maximalna spokojnost a ked to porovnam s novym StarTrekom a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY