Facebook Twitter E-mail
22. října 2017

Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Marvel's Inhumans
Žánr: Superhrdinský / Drama / Akční / Dobrodružný / Fantasy
Stanice: ABC
Premiéra: 29. 9. 2017
Vysílání: pátek v 21:00
Délka pilotu: 82 minut
Předskokan: Once Upon a Time
Konkurence: Hawaii Five-0 (CBS), The Exorcist (Fox), Taken (NBC), Jane the Virgin (The CW)
Tipovačka: Všechny týmy kromě Edny a Optimistů tipují zrušení, čemuž oponuje hlas lidu, který z 80 % věří v prodloužení.

Kdo?

Tvůrce: Scott Buck
Herci: Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan, Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Ken Leung, Ellen Woglom, Sonya Balmores, Mike Moh

Ve zkratce

Inhumans vypráví příběh královské rodiny v čele s Black Boltem, jehož bratr Maximus, který jako jediný nevykazuje žádné superschopnosti Inhumans, se rozhodne ho zradit. Větší část rodiny skončí na Zemi, zatímco Maximus převezme trůn a snaží se je najít.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Tak takové zklamání jsem tedy nečekala. Nečetla jsem předem žádné recenze, když byl pilot odvysílán v kině, takže jsem nevěděla do čeho se vlastně pouštím a zůstala jsem optimistická. To se moc nevyplatilo. Zatím jsem viděla asi sedm letošních novinek a Inhumans z nich byli nejhorší.

Na úvod zmínka k IMAXu. Nejenže ho zmiňují v každém rozhovoru, v každém videu a cpou to na každý poster, oni museli natočit úvodní scénu tak, aby i slepý divák poznal, že jde o IMAX. My to chápeme, je to seriálová premiéra, ale méně je někdy více. Upřímně jsem byla z nějakého IMAXu spíš otrávená, když mi ho pořád předhazovali, než abych ho ocenila.

Hned navážu speciálními efekty. Nijak se v tom neorientuju a hlouběji to nezkoumám, ale když okem naprostého laika vidím, jak je to umělé, tak je asi něco špatně? Konkrétně mám na mysli například vlasy Medusy, které působily tak nepřirozeně, že jsem měla radost, když jí je „Ramsay“ oholil.

A ten pes? V GoT lítají draci, kteří v reálném světě nejsou skuteční, ale na obrazovce vypadají úplně reálně. V Inhumans mají psa, které máme v běžném životě na každém kroku, ale ten jejich nevypadal vůbec opravdově. Je roztomilý, ale jde vidět, že není pravý. Je mi jasné, že rozpočty Inhumans a GoT se nedají porovnávat, ale je to jen pes.

Když bych ale nad tím vším mávla rukou, tak se stejně nebudu moct přenést přes skutečnost, že jsem se během sledování nudila. Jedná se o dvoudíl, který se neskutečně táhne a vůbec nic se tam nestalo. Žádné zvraty, jen popis děje, který známe od oznámení objednávky. K tomu všemu mi ze všech postav byla sympatická možná tak jedna.

Nejvíce mě ale zklamalo, že seriál postrádá humor, který je typický pro marvelovskou tvorbu. Žádné vtipné hlášky a komentáře, žádné scény na odlehčení atmosféry, nic. To mě docela překvapilo.

Tak nějak přemýšlím nad pozitivy, ale napadá mě asi jen jedno. Skutečně obdivuju Ansona Mounta za jeho výkon, jelikož jeho postava vůbec nemluví. Herec tak musí vše odehrát zejména mimikou a gesty, případně znakovou řečí, která byla upravena speciálně pro tento seriál.

+ výkon Ansona Mounta

- nuda, děj se táhne, chybí zvraty
- speciální efekty
- postrádá vtipné hlášky typické pro Marvel
- nesympatické postavy

Moje hodnocení pilotu: 30 %
ragelly

Nikdo z toho nebude v šoku víc než já sama, ale úvodní dvojdíl mě zdaleka nebolel tolik, jak jsem si myslela! Trailer vypadal opravdu tragicky, takže jsem se hodně bála, co z toho vyleze. V prvních minutách jsem ještě byla skeptická, ale jakmile jsme se ponořili do příběhu, přistihla jsem se, že si sledování skutečně užívám. Možná je to tím, že se postupně dostávám do toho komiksového světa i skrze filmy. Nebo možná tím, že trailer dělal někdo, kdo v tom nemá moc velkou praxi. Nevím, každopádně za mě příjemné překvapení.

Můj názor přesto berte trošku s rezervou, protože tohle je mé první setkání s Inhumans. Neznám předlohový komiks a neviděla jsem ani Agenty, kde byli Inhumans jednou z dějových linek. I přes mou barbarskou neznalost ale seriál vše přehledně vysvětlí, takže pokud jste na tom jako já a z nějakého důvodu chcete tuto novinku zkusit, rozhodně se nemusíte bát, že by vám základní kostra nějak utekla. Vše jde bez problémů pochopit hned v prvních minutách, pak už si můžete sledování užívat naplno a bez otazníků v hlavě.

Grafická stránka je udělána na jedničku. Líbí se mi, že se tvůrci nesnaží jít za každou cenu inovátorsky, ale skutečně se drží po grafické stránce na té jemné hranici mezi nepřeplácaností a solidními efekty. Ten velký pejsek je výborný, ani nevadí, že chodí trošku kostrbatě. A Medúzininy vlasy jsou parádní (což se rozhodně nedá říct o kštici její sestry). I poté, co se příběh přesune z Měsíce na Zem, jsem byla maximálně spokojená. Exotické prostředí Havaje nabízí jak nádhernou zelenou přírodu, tak i moderní velkoměsto, a obě stránky jsou v pilotu skvěle zkombinovány a vyváženy, takže si každý přijde na své.

Co se týče příběhu, byla jsem příjemně překvapená, že není na 100 % soustředěný pouze na Inhumans, ale je zkombinován i s reálnými lidmi a vědci. V tomto ohledu mi trošku připomněl Thora, když poprvé přišel na Zem a byl v bistru, kde nic nechápal a ostatní kolem něj zase nechápali jeho. Tak nějak působil i nemluvící král, u těch scén s policií jsem se dobře pobavila (i zasmála).

Paradoxně jediný menší problém mám proto s postavami, především s Maximem. Iwan je možná důvod, proč si desítky, stovky nebo i tisíce lidí seriál pustí. Na mě ale působil prostě divně. Znám ho už z Misfits, kde jsem jeho postavu měla opravdu ráda. Tady se ale tváří pořád tak nějak… divně. Nedokážu to popsat, k té postavě mi to nesedí. Pořád je jakoby smutný nebo nešťastný, má takový utrápený pohled, přitom ale dělá hrozné věci své rodině. Asi je to schválně podle režisérových pokynů, ale prostě to nechápu. Král je ale sympaťák, zvlášť když na sebe oblékl to kvádro. Královna byla nesympatická už z fotek, ale v pohybu to bylo trošku lepší, dala se vystát. Nejlepší byli rozhodně ti dva chlapíci, co seděli u stolu – jeden velitel stráže s kopýtky a druhý upřímně nevím, co dělá, ale jejich hláškování dodalo seriálu potřebné odlehčení.

Za mě pilot příjemné překvapení. Po traileru jsem čekala katastrofu, ale výsledek byl dobrá oddychovka pro každého milovníka superhrdinů.

+ prostředí
+ střetnutí reálného světa a nadpřirozena
+ akce
+ grafika

- Maximus

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Tenhle seriál už byl podle mě od začátku takový odpadlík. Stanice ho strčila na pátek, aby měla výmluvu, proč ho jednou obnoví, protože z Marvelu se sype dost peněz. Pozornost si seriál asi nikdy nezískal, ono jak by asi měl, když propagace seriálu byla docela dlouhou dobu omezena na trailer „logo-seriálu“, že.

Pokud se nemýlím, tak ke snahám o navození pocitu, že se jedná o mimořádný seriál, došlo dokonce k premiérám pilotní epizody v kinech. I v Česku. V té době mě sice napadlo, že bych mohla jít, ale jsem ráda, že mi to nakonec nevyšlo. Protože dávat peníze za tohle? Proč?

Když to vezmeme obecně, seriál je takovým průměrem, který nenadchne, ale ani neurazí. Rozpočet nevypadá nijak vysoce, hodně věcí vypadá až moc uměle (i když v případě psíka stále roztomile), většina postav je nesympatická, příběh hluboce podprůměrný, ale během sledování člověk nijak netrpí a prostě si jen chvílemi říká, že kouká na nějakou slabší pohádku.

Ale nečekali bychom od Marvelu přece jen něco víc než jen „díky-bohu-že-jsem-na-to-nešla-do-kina-protože-by-bylo-blbé-občas-dělat-něco-jiného“? Marvel je známý tvorbou se značnou dávkou nadsázky, humoru, akce a wow efektu. Na nejnovějším příspěvku je ovšem nejzajímavější nápad, zbytek tak nějak vázne, i když kostýmy a prostředí vypadají vcelku zajímavě.

Nedivím se, že seriál stanice strčila na pátek, tady se není čím chlubit.Zatleskat se tu totiž nedá snad ničemu, leda délce seznamu věcí, které se nevydařily. Snad bude mít Marvel rozum a nebude seriál udržovat při životě déle, než je nutné.

+ je to sledovatelné

- postavy, příběh i vizuál podprůměrné
- skoro jsem na to šla do kina
- má tohle Marvel zapotřebí?

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Seraphine313

Dění okolo Marvel's Inhumans mi dlouhou dobu připomínalo spíš frašku než něco smysluplného. Pro ty, kdo nevidí moc do zákulisí – Inhumans natočila stanice ABC. ABC patří pod společnost Disney, která zároveň vlastní nakladatelství Marvel. A protože se Disney snaží využít všech dostupných prostředků, vzniklo tohle.

On totiž Marvel několik posledních let tak trochu válčí s Foxem. Kdyi dávno mu odprodal filmová práva na X-Meny, Fantastickou 4, Deadpoola, Silver Surfera… asi chápete, o kterém pojmu se budu bavit. Filmy o X-Manech byly natočeny dřív, než začalo celé šílenství ohledně marvelovského filmového univerza. Tehdy to bylo každému celkem jedno. Ale s nástupem prequelové trilogie si Marvel uvědomil, že mu Fox přetahuje část diváků a že nehodlá dělat zadarmo promo cizímu studiu. Marvel totiž odprodal filmová práva, ale ne ta komiksová. A v komiksech jsou X-Meni poměrně silně zakořeněni v marvelovském univerzu společně s Avengers, F4, Daredevilem a tak dále. Marvel tedy začal bojkotovat X-Meny i v komiksech, a namísto nich vyhrabal Inhumans, komiksovou rasu schopnostmi velmi podobnou mutantům, která zažila svůj debut už v roce 1965 (reálně tedy spíš v roce 1970).

Marvel šel dokonce tak daleko, že v rámci svého filmového univerza chtěl natočit i film s názvem Inhumans. Film měl mít premiéru v listopadu 2018, pak v červenci 2019… ale nebude mít. Namísto toho vznikl Captain Marvel a byl by to konec příběhu, kdyby… v Marvelu nebylo vše propojené a seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si nepohrával s mytologií Inhumans už někde v druhé řadě.

Takže v rámci promoakce Marvel (tedy spíše Disney) protlačil Inhumans aspoň do televize, kde z pozice vyšší moci i nechal prodloužit Agenty pro pátou řadu. Inhumans promoval tak silně, že provedl v televizním světě nevídaný krok – dvoudílnou premiéru odvysílal v IMAX kinech, aby překlenul mezeru mezi marketingem filmu a televizního seriálu. Upřímně, moc se to nepovedlo.

A jak tedy dopadl samotný seriál? Už od prvního traileru bylo zřejmé, že si Marvel a potažmo ABC s touto látkou neví rady. Pro srovnání – pravý význam značky X-Men neleží v jedincích s nadpřirozenou schopností, ale v jejich místě ve společnosti a v tom jak jsou přijímáni. V jejich boji za uznání, v jejich skrývání se a v jejich ovládání ze strany vládních složek. Inhumans jsou oproti tomu rasa nadlidí s nadpřirozenými schopnostmi, kteří se navíc titulují jako členové královské rodiny a jejich největší problém je… kupodivu oni sami. Že by tahle soap opera, která působila zvláštně už v době svého komiksového vzniku a příliš se neujala, zaujala diváky? I po příšerném promo plakátu, nemastném neslaném traileru a velmi, velmi zvláštním TCA panelu, na kterém sami tvůrci přiznali, že seriál pořád není hotový a radši ho ukončili dříve, aby nemuseli odpovídat na další otázky novinářů?

Ne, nezaujala. Nezaujala ani kritiky. Celý úvodní dvojdíl totiž působil stejně jako jeho komiksová předloha – vyprázdněně, nuceně, povrchně. Prázdnými studiovými interiéry počínaje, nulovým popisem postav konče. Proč Black Bolt nemluví, se dozvíme až přibližně po hodině. Proč Maximus tolik pase po moci, to se nedozvíme vůbec. Kdo je Crystal? Jaké mají mezi sebou hlavní postavy vztah? To se vůbec nikdo nesnaží vysvětlovat. Celá zápletka pak působí jako vycucaná z prstu, hůř o to víc, že je divák vržený v podstatě bez jakéhokoliv vysvětlení pozadí do konfliktu a nerozumí v něm polovině věcí. Kdybych nečetl komiks a postavy neznal, absolutně bych se v nich nevyznal.

Stejně jako se seriál zkratkovitě snaží přeběhnout vysvětlování důležitých věcí, tak bohužel přebíhá i další věci. Příběh se točí hlavně kolem Black Bolta, Medusy a Maxima. Že tam je ještě Karnak, Crystal a Gorgon, to si všimnete hned… ale jinak se o nich nic nedozvíte. Gorgonova schopnost „nalézt v soupeři, stavbě, překážce a v podstatě čemkoli největší slabinu a na ni nasměrovat seismickou energii“ je zkrácena na „superbožídupání“, Karnakova schopnost vidět chybu ve všem je zase předvedena jako zkoumání všech možností v Edge of Tomorrow s nepovedeným vizuálem z Doctora Strange. Úvodní dvojdíl jede filmovým stylem, ale nemá co říct – až na konci si uvědomí, že tahle záležitost má mít osm epizod (a ne jen dvě pro IMAX) a vyřešení nechá na pozdější díly.

Obecně bych tu zkratkovitost asi seriálu neměl vyčítat. Marvel se snažil Inhumans více přiblížit filmové podobě a ve filmu přeci zkratky kvůli stopáži využíváme v jednom kuse. Jenže problém opravdu není v těch zkratkách – je v tom, že to, co se ušetří na vysvětlování, nic dalšího nenahradí. Ten čas není zaplněný a v podstatě celý druhý díl je toho důkazem, jede se stylem akce – čekání – akce – čekání. První díl ještě jakž takž bavil. Druhý byl nudný od začátku do konce. Čím déle jste se na to dívali, tím méně vás seriál bavil a méně vám toho předával. Výsledný pocit je pak nepříjemně upřímný – tenhle seriál existuje jen proto, že ho chtěl Marvel.

Nejsem nadšený ani z castingu. Nejlepší z nich je Anson Mount v roli Black Bolta a Serinda Swan jako Medusa. Iwan Rheon na mě celou dobu působil, že je tam jen kvůli svému jménu. Zbytek? Nepříliš výrazní herci, kteří (i když měli potetovanou tvář) ničím nezaujali. Ale ani ústřední duo není dokonalé. Nejvtipnější moment totiž nastává ve chvíli, kdy je vedle sebe uvidíte a uvědomíte si, že vypadají přinejlepším jako dva protagonisté Epic Rap Battles – takže jako parodie něčeho jiného. A vlastně bych zapomněl na Lockjawa, jenže… i když to prý má být první postava v hraném seriálu kompletně vytvořená pomocí CGI, pořád to tam vidíte a pořád vám to nepřijde reálné. Dokonce i The Orville na Foxu měl efekty uvěřitelnější, a to není seriál, který by primárně chtěl mířit do první ligy, ne-li se aspoň připodobňovat k vysokorozpočtovým filmům.

Bohužel, nejsem nadšený ze svého závěrečného verdiktu. V rámci televize by divák snadno mohl podlehnout dojmu, že to není špatný seriál. Jenže v porovnání s ostatní marvelovskou produkcí je. Je to v podstatě něco, co vypadá jako webseriál s lepším cosplayem, větším rozpočtem a zbrklejším scenáristou. Nezachraňují to ani herci a v podstatě bych se letos bez Inhumans rád obešel.

+ Anson Mount a Serinda Swan

- zkratkovitost
- nevysvětlené pozadí konfliktu
- naprostá trefa vedle

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Pajky

Inhumans patří, alespoň v mých očích, mezi ty seriály, které jsem očekával. Sice jsem si nebyl úplně jistý, jestli ho budu sledovat, protože Marvel mě víc baví ve filmovém podání. I když Netflix se snaží i tohle zlepšit. Každopádně Inhumans běží na ABC a je to na tom znát.

Obsazení sice není úplně zlé, naopak se mi docela zamlouvalo, ale určitě mohlo být o něco zajímavější. Největším tahákem tak pro mě je Iwan Rheon, který je ve své roli opět skvělý a jeho záporák baví mnohem víc než hlavní hrdinové. Hlavní hrdina Black Bolt je oproti tomu děsný, jeho nemluvení mi děsně pije krev. A i když je naznačeno proč nemluví, tak ho to neudělá o nic sympatičtějšího. Jestli má někdo charisma, které získává fanoušky, tak je to právě Maximus a jeho plán dostat Inhumans z Měsíce na Zemi.

Triky jsou samozřejmě fajn a na úrovni, třeba pejsek se povedl, ale to jsem tak nějak čekal. Obzvláště potom, jak se o tom mluvilo a vzhledem k tomu, že premiéra šla i v IMAXu. Vážně mě překvapilo, že příběh je z těch slabších a jediný, komu se tam dá fandit, je záporák. I když se tedy alespoň musí uznat, že konečně Marvel přišel s podařeným záporákem.

Nejsem si úplně jistý, jestli budu ve sledování pokračovat. Nejspíš si počkám na to, jak se to bude líbit ostatním a jestli se ABC rozhodne nezaříznout příběh hned na začátku.

+ Iwan Rheon
+ a celkově obsazení je sympatické
+ triky jsou fajn
+ po dlouhé době podařený marvel záporák

- hlavní hrdina
- příběh je slabší
- fandit se dá jen záporákovi

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci seriálu Marvel's Inhumans? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (právě čteš)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

katush
před 108 týdny
Dosť zmiešané pocity. Dôvody, prečo som to zapla: Marvel (od Agentov...
sandokan555
před 108 týdny
Teda ... nic moc. Nechcem serial odpisovat ale Meduza? ... ta zenska nema ani...
assbest
před 108 týdny
ale je to slusna komedie...od Black Bolda kterej se tvari jako kdyz je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY