Diskuze k článku Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně CW
avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
22. 3. 2013 / 16:04:48 (před 11 roky)
off

Jsem ráda, že Zoe tak fandíš :)
U Emily, přesně jak jsi napsala, aspoň odvysílali všecky epizody..i když seriál až taková sláva nebyla

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
22. 3. 2013 / 16:31:15 (před 11 roky)
off

Můžu se zeptat, kde čerpáte informace o sledovanosti a spol? Tam, kam chodím já, je na tom daleko bídnější Kráska i HOD než Carrie...

avatar uživatele
Lucius
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
22. 3. 2013 / 17:09:43 (před 11 roky)
off

Sice koukám na Carrie, ale zrušení by mě nějak netrápilo. Jinak opět mám všechno v bezpečí, mam já to ale štěstí :D

Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
22. 3. 2013 / 17:17:33 (před 11 roky)
off

Háro, já ti nevím, ale stačí se podívat i na to blbý SpoilerTV, kde mají předběžnou sledovanost, a uvidíš, že Carrie je na tom hůř. Viz poslední čtyři díly:

Carrie 1x10 - 1,04 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.
Carrie 1x09 - 1,12 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,4.
Carrie 1x08 - 1,25 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.
Carrie 1x07 - 1,10 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.

HoD 2x17 - 1,44 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,6.
HoD 2x16 - 1,42 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,6.
HoD 2x15 - 1,37 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.
HoD 2x14 - 1,43 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,6.

B&tB 1x16 - 1,78 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,7.
B&tB 1x15 - 1,54 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.
B&tB 1x14 - 1,56 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,6.
B&tB 1x13 - 1,41 mil. diváků, rating v 18-49 let 0,5.

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
Editováno: 1x | Naposledy: 22. 3. 2013 / 17:21:31
avatar uživatele
Nikuska181
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
22. 3. 2013 / 17:20:59 (před 11 roky)
off

Dúfam že z tej trojky zrušia BatB. Carrie mám rada, veľmi ma ako seriál prekvapil a keďže zrušili 90210 a Gossip Girl (našťastie), tak by si toto mohla nechať stanica ako náhradu (v pilotoch som tohto žánru nič podobné nevidela, ak si dobré pamätám :D). Dúfam teda, že mi to nezrušia. Hart of Dixie síce nesledujem, ale Rachel mám rada, takže si to chcem pozrieť :)
Našťastie Arrow, SPN a TVD je už obnovené :D Aj keď je pravda, že TVD kvalita klesla.

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
22. 3. 2013 / 17:36:01 (před 11 roky)
off

No tak já se právě ptám - já se nehádám. Na tvbynumbers je to trošku jinak. Tam bylo BaB v daleko větším kopru :)

avatar uživatele
Elža
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 3. 2013 / 17:36:07 (před 11 roky)
off

BatB mě nebavilo vůbec, takže doufám, že v duelu o prodloužení by vyhrála Carrie. I když bych klidně přijala zrušení obou dvou seriálů.
Samozřejmě VéDéčka válí, stejně jako nová hitovka Arrow. Už se těším, na další řady :)

A když všechno ostatní selže, nechte si narůst vlasy a bude to v pohodě.
avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
22. 3. 2013 / 17:47:33 (před 11 roky)
off
haroska napsal(a):

No tak já se právě ptám - já se nehádám. Na tvbynumbers je to trošku jinak. Tam bylo BaB v daleko větším kopru :)

Tak to jsem asi slepej, ale ty čísla jsou i na tvbythenumbers.com hodně podobná, jen jsou někde o pár setin jinde, jelikož to jsou již finální čísla. Ale i tak tam z toho vychází Carrie nejhůř - kontroloval jsem poslední 3 díly Carrie a B&tB... :))

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
22. 3. 2013 / 18:11:45 (před 11 roky)
off

Nevím, v pondělí jsem koukala na ratingy a fakt tam byly jiná numera. Já to moc právě takhle neslídím. BaB nesleduju a stejně už počítám s tím, že mi Carrie zruší. Hlavně, aby pokračovala Dixie :) Aspoň:)

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
22. 3. 2013 / 18:20:47 (před 11 roky)
off

Tak to mě napadá jen to, jestli to nebyla čísla repríz, jinak nevím... :o)

Jinak já z CWčka sleduju jen Deníčky, Nikitu, kterou mi snad teda obnoví, a Cult, kterej je ale už jasnej... no a zbytek je mi fuk... :D

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
TerkaC98
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 3. 2013 / 19:28:45 (před 11 roky)
off

Docela mě mrzí Cult. Mě ten seriál docela zaujal. Ale dofám, že svěho bráchu alespoň najde. Živého. Jinak jsem ještě ráda že se ani náhodou nerozhodli něco dělat s The Vampire Diares a Arrow

avatar uživatele
LenkaTalaskova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
22. 3. 2013 / 19:35:55 (před 11 roky)
off

Bojím se o Beauty and the Beast a zároveň ji tudíž držím palce . Spoustu dobrých novinek v poslední nevydrží na CW víc než jednu řadu ! :( Vzpomeňte na Ringer.

LenkaTalaskova SMG lover
avatar uživatele
jo-die
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
22. 3. 2013 / 19:40:30 (před 11 roky)
off

Ach jo, mám ráda Carrie, Hart of Dixie a koukám i na BaTB, nejmíň by mi vadilo asi zrušení posledního jmenovaného. Carrie je moje srdcovka, moc mě netěší, že to s ní vypadá bledě :(

avatar uživatele
petruska.77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 3. 2013 / 19:45:33 (před 11 roky)
off

Jsem maximálně spokojená! Už se to ví delší dobu, že TVD pojedou i příští sezonu, takže radost největší! :)
Chystala jsem se, že začnu sledovat BatB a koukám, že nejspíš bude konec, tak nevim, jestli to má vůbec smysl - a myslela jsem, že tenhle seriál má celkem úspěch.

avatar uživatele
Gingy
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
22. 3. 2013 / 21:11:37 (před 11 roky)
off

klidně ať zruší všechno jen ne Zoe =) Deníky by se taky mohly pomalu odporoučet...

Gingy
avatar uživatele
Montmo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
22. 3. 2013 / 21:24:07 (před 11 roky)
off

Mě mrzí BaTB mám ten seriál docela ráda i když sem koukala že se moc zájmu netěší :-\

avatar uživatele
dagsoftware
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
22. 3. 2013 / 22:10:31 (před 11 roky)
off

Dúfam že zrušia Karie, to nedívam. Beauty and the Beast by bola veľká škoda, s Arrowom najlepšia novina roka, Hart of Dixie, by bola škoda rovanko. Takže neh sa Karie porúča.

Nesúhlasíš? Trhni si!
avatar uživatele
Miriisek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
22. 3. 2013 / 22:12:11 (před 11 roky)
off

nechci aby zrušili Hart of Dixie. Na Carrie jsem taky chtěla koukat :-( snad budu mít šanci.

avatar uživatele
kate23
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
22. 3. 2013 / 22:17:04 (před 11 roky)
off

Mě se zalíbil seriál The Carrie Diaries, tak mě bude mrzet jestli ho zruší :-( u těch ostatních na hrobníkově lopatě mi chybět nebudou.

avatar uživatele
Lenii
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
23. 3. 2013 / 01:02:54 (před 11 roky)
off

Zajímali mě především 3 seriály a všechny jsou, samozřejmě, ve stoprocentní jistotě!!!

Leni (Sheena) - seriálový maniak ;-)
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
23. 3. 2013 / 10:05:16 (před 11 roky)
off

Tak já jsem hlavně rád za Arrow, ten seriál má obrosvský potenciál.

avatar uživatele
Kiwi
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
23. 3. 2013 / 11:33:48 (před 11 roky)
off

Baví mě Carrie i BatB, takže nejmíň by mi chyběl Hart of Dixie. Možná jsem zaujatá díky hlavní hrdince (<3 Lana ze Smallville), ale připadá mi, že posledních pár dílu BatB je docela kvalitních.

avatar uživatele
Carmen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
23. 3. 2013 / 17:49:20 (před 11 roky)
off

Tak teda Cult mě mrzi vážně mě chytl a zase je hned na zrušení :(..takhle to mám skoro u všeho třeba jako Zero hour..

avatar uživatele
Morrigan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
28. 3. 2013 / 10:30:50 (před 11 roky)
off

B&tB by mi bylo líto. Musím uznat, že dějově ten seriál není bůhvíco, ale na hlavní dvojici se mi dobře koukalo. Budu jim přát aspoň ještě jednu sérii.

avatar uživatele
Simone.
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
31. 3. 2013 / 19:36:52 (před 11 roky)
off

Já sleduju jen TVD a to to má jisté a určitě ještě mít bude. Ostatní seriály mě moc nezaujaly takže je mi v celku jedno, který z těch ohrožených zruší :)

avatar uživatele
burdovaadriana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
3. 4. 2013 / 22:07:01 (před 11 roky)
off

Já sleduju Carrie, jinak mi všechno zůstalo :)

Doufám, že Carrie nevyřadí, myslím, že jako minulost Sexu ve městě je to dost vydařený :) Sex ve městě, mám zkouknutý už dávno, tak aspoň vidím, jak Carrie začínala :D

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
14. 5. 2013 / 11:47:07 (před 10 roky)
off

zapomněli jste u batb zakalkulovat s jednou významnou proměnou. je zmíněno, že velký podíl sledovanosti získává seriál z toho, že běží po tvd, ale pokud by byl spin-off originals, tak by zřejmě šel po tvd on, jak se to obvykle dělá. lukrativní slot by šel...

můžu se ale zeptat jak je to s tou syndikací? to jako stanice nemůže prodat seriál dál, pokud nemá 4 řady?

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
14. 5. 2013 / 11:53:35 (před 10 roky)
on
ševča napsal(a):

zapomněli jste u batb zakalkulovat s jednou významnou proměnou. je zmíněno, že velký podíl sledovanosti získává seriál z toho, že běží po tvd, ale pokud by byl spin-off originals, tak by zřejmě šel po tvd on, jak se to obvykle dělá. lukrativní slot by šel...

můžu se ale zeptat jak je to s tou syndikací? to jako stanice nemůže prodat seriál dál, pokud nemá 4 řady?

O seriál je obecně zájem až tehdy, pokud má nejméně 88 epizod (tzv. cca 4 řady po 22 dílech). Samozřejmě toto číslo není pevné, můžou se prodat i seriály s méně epizodami, ale největší šance je až po tomto milníku. Stanice většinou když vidí, že už jsou blízko k tomuto číslu, tak přivírají oči co se sledovanosti týče a objednávají novou řadu, protože ví, že jim to pak zpětně ty prachy vydělá.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
15. 5. 2013 / 09:23:10 (před 10 roky)
off
ragelly napsal(a):

O seriál je obecně zájem až tehdy, pokud má nejméně 88 epizod (tzv. cca 4 řady po 22 dílech). Samozřejmě toto číslo není pevné, můžou se prodat i seriály s méně epizodami, ale největší šance je až po tomto milníku. Stanice většinou když vidí, že už jsou blízko k tomuto číslu, tak přivírají oči co se sledovanosti týče a objednávají novou řadu, protože ví, že jim to pak zpětně ty prachy vydělá.

jo tak. ono to totiž bylo použité tak, že jsem z toho málem pochopila, že je to nějaké pevné pravidlo. děkuju.

avatar uživatele
blackdarkness
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
31. 1. 2014 / 18:24:14 (před 10 roky)
off

Podle mě děj B&B hodně upadá, a nevidím v tom budoucnost, a to 1. série vypadala dobře. Nicméně jsem ráda za Arrowa :) a tak napůl i za SPN, u kterého jsem tak trochu rozpolcená, protože z jedné strany si myslím, že mělo skončit ještě za Kripkeho, ale na druhou stranu se mi to stále na nějaké úrovni líbí, ikdyž mě tak trošku štve dějová linie a pořádné odklonění se od začátků...

blackdarkness
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
31. 1. 2014 / 18:37:11 (před 10 roky)
off
blackdarkness napsal(a):

Podle mě děj B&B hodně upadá, a nevidím v tom budoucnost, a to 1. série vypadala dobře. Nicméně jsem ráda za Arrowa :) a tak napůl i za SPN, u kterého jsem tak trochu rozpolcená, protože z jedné strany si myslím, že mělo skončit ještě za Kripkeho, ale na druhou stranu se mi to stále na nějaké úrovni líbí, ikdyž mě tak trošku štve dějová linie a pořádné odklonění se od začátků...

Pozor, toto je článok z minulého roka :) Tento rok ešte článok o stanici CW nebol vydaný.

avatar uživatele
blackdarkness
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
1. 2. 2014 / 00:18:12 (před 10 roky)
off
Lill napsal(a):

Pozor, toto je článok z minulého roka :) Tento rok ešte článok o stanici CW nebol vydaný.

aha :o toho jsem si nevšimla

blackdarkness