Diskuze k článku Desátá série HIMYM v jednání?!
avatar uživatele
DRAGON
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
28. 8. 2013 / 22:39:48 (před 10 roky)
off

I keď mám seriál rád stratil za dobu svojeho vysielania už tak trochu dych viď 8. séria. Mohli to už ukončiť ak by im fakt išlo o fanúšikov. Príde mi už zbytočné naťahovať to ešte o ďalšiu sériu a nie to ešte dva. Takto mi to príde že tvorcom ide iba o peniaze a o nič iné.

"Did I ever tell you the definition of Insanity? Insanity is doing the exact same f***ing thing over and over and over again, expecting, s**t to change. That is crazy!" Vaas (Far Cry 3)
avatar uživatele
litllewitch
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
28. 8. 2013 / 22:44:28 (před 10 roky)
off

Proboha, už ne! Už jsou dávno za zenitem. Dopsat, zmačkat a zahodit.

Bored now...
avatar uživatele
Lucius
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 8. 2013 / 22:49:18 (před 10 roky)
off

to budou zase nenávistný komentáře :D

za mě: jeej :))

Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
28. 8. 2013 / 22:53:25 (před 10 roky)
on

Stejně si myslím, že si přehnaně vymýšlí, přece jen když už poslední sérii dávno potvrdilo CBSko...

Editováno: 1x | Naposledy: 28. 8. 2013 / 22:54:36
avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
28. 8. 2013 / 23:07:11 (před 10 roky)
on

ten seriál miluju, ale myslím, že už by měl vážně skončit
a navíc představitel Marshalla už ani nechce hrát, ne? někde jsem četla, že na devátou řadu kývl jenom kvůli tomu, že je poslední

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
28. 8. 2013 / 23:10:09 (před 10 roky)
off

ježiši, ať už to skončí

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
McLlosh
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
28. 8. 2013 / 23:13:58 (před 10 roky)
off

Luxusní promo plakát :3

avatar uživatele
Desperate houseman
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 8. 2013 / 23:22:21 (před 10 roky)
off

Neee :( Už tak dlouho se těším, že konečně bude konec... :(

avatar uživatele
Adi
Uživatel od první verze | Cool level: 23 | Denholm
28. 8. 2013 / 23:25:02 (před 10 roky)
off

Na jednu stranu fanoušky chápu, seriál ztratil dech už v šesté sérii, na druhou stranu - pokud mají tvůrci a postavy stále co říct, tak proč ne. Dle mého je desítka přeci jen hezčí číslo než devítka. A navíc, mít Barneyho o jednu řadu více?? :)

"Don't study, be happy!!"
avatar uživatele
jelpetty
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
28. 8. 2013 / 23:30:06 (před 10 roky)
off
ragelly napsal(a):

Stejně si myslím, že si přehnaně vymýšlí, přece jen když už poslední sérii dávno potvrdilo CBSko...

Taky si říkám, modlím se, aby to tak opravdu bylo, a to i přes to, že seriál mám ráda. Zkrátka je čas udělat paapaa :D

For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness.
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 8. 2013 / 23:30:30
avatar uživatele
Ree
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
28. 8. 2013 / 23:35:43 (před 10 roky)
off

Já myslím, že už to neobnoví... Stanice už tomu podle mě zelenou znovu nedá.

Ukažte mi sexy chlapa a máte ode mě pokoj...
avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
28. 8. 2013 / 23:42:48 (před 10 roky)
off

Dobře to že měly Přátelé 10. sérii neznamená že HIMYM je musí mít taky, třeba ť udělaj film, ale už né novou sérii.

Go GOATS
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 8. 2013 / 23:43:17
avatar uživatele
Pastelka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
29. 8. 2013 / 01:27:46 (před 10 roky)
off

Na jednej strane by teoreticky stačilo a chcelo by to už rozuzlenie a na strane druhej, mi budú chýbať, hl. Barney :D Možno by bolo fajné spraviť film.

Pastelka
avatar uživatele
nevermore
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
29. 8. 2013 / 02:07:48 (před 10 roky)
off

Peníze jsou holt peníze a dokud tahle kráva dojí tak proč to končit. Kdyby jim šlo o důstojnost seriálu tak to skončí po 5. sérii, ale ta je jim očividně ukradená. Za mě: Ne, ne, ne, ne, ne a NE! Prosím už ne.

Must it take a life for hateful eyes, to glisten once again, cause we find ourselves in the same old mess, singin' drunken lullabies
avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
29. 8. 2013 / 07:57:30 (před 10 roky)
off

Včera jsem se dívala na P Love a zase po dlouhý době viděla HIMYM... Říkala jsem si, že i když už to je natahování, neznamená to, že musí už končit:P

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
29. 8. 2013 / 08:44:19 (před 10 roky)
off

Už když jsem viděl nadpis článku, tak jsem začal v hlavě řvát: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne!" Takže prostě ne. Devět řad bude bohatě stačit.

avatar uživatele
misulka78
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
29. 8. 2013 / 08:49:42 (před 10 roky)
off

Myslím, že by bylo pěkný, kdyby vyla desátá řada. Končit devítkou mi přijde tak nějak... divný. Rozhodně jsem pro 10!

Mišulka78. Fanatik, fanoušek, divák. Sakra. To zní divně.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
29. 8. 2013 / 08:50:26 (před 10 roky)
off
lukascoolarik napsal(a):

Už když jsem viděl nadpis článku, tak jsem začal v hlavě řvát: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne!" Takže prostě ne. Devět řad bude bohatě stačit.

Amen to that. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
29. 8. 2013 / 09:36:29 (před 10 roky)
off

HIMYM mám hodně rád ale všeho moc škodí! Devátá serie by měla být poslední a tečka! Cobie Smulders chci vidět hlavně v Agents of S.H.I.E.L.D. a HIMYM jí stojí v cestě a to je mě vadí. Samozřejmě doufám v důstojné finále.

spike
avatar uživatele
jo-die
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
29. 8. 2013 / 11:02:12 (před 10 roky)
off

Ach jo, jen to ne, už se těším na zakončení, poslední dvě série koukám stejně už jen ze setrvačnosti.

avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
29. 8. 2013 / 11:08:35 (před 10 roky)
off

Je fakt že asi by bylo ještě co říci, přece jen 9 série má proběhnout během 2 dnů svatby co je poněkud málo, bylo by určitě zajímavé sledovat Teda jak Matku poznává trochu lépe, a smiřuje se třeba i s jejími nedokonalostmi. No ale pochybuji že CBS seriál obnoví. To 9 série musela mít opravdu brutální sledovanost.

Ajam
avatar uživatele
Dadulinka
Redaktor | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
29. 8. 2013 / 11:52:26 (před 10 roky)
off

Sice bych rada vedela jako to se vsemi nakonec dopadne, ale to by molhli udelat jako posledni epizodu - neco jako o 20 let pozdeji. Ale ne dalsi celou radu!!! Ja to uz sleduji jen z nostalgie, protoze pramen opravdu dobrych napadu a vtipu vyschl uz pred nejakou dobou....

Geronimo! Allons-y! Gallifrey stands!
avatar uživatele
Earenis
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
29. 8. 2013 / 13:21:02 (před 10 roky)
off

Už by bylo na čase to ukončit a to seriál miluji. Ale všechno má mít svůj konec, nač to natahovat. Už tak to dost stačilo.

avatar uživatele
Ctirad
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
29. 8. 2013 / 13:44:36 (před 10 roky)
off

Seriál je byznys. Dokud bude mít diváky a tržby za reklamu, tak pojede. Netočí ho pro vaše krásné oči.

avatar uživatele
Thomkl
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
29. 8. 2013 / 15:01:44 (před 10 roky)
off

zbytecne natahovani, zbytecne prodluzovani.. dalo by se to krasne s eleganci (no to uz asi ne) ukoncit... v nejlepsim se ma prestat...

Kl.
avatar uživatele
Just_reyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
29. 8. 2013 / 15:12:17 (před 10 roky)
on

I když mám seriál ráda, tak devátá série je moc. Zbytečně to natahují. Zajímalo by mně co by řešili v desáté.

Never accept an apology from someone who just sucker punched you.
avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
29. 8. 2013 / 15:33:58 (před 10 roky)
off

Seriál mám sice moc ráda, ale devátá série by měla být poslední - akorát na to, aby se všechno hezky vysvětlilo, objasnilo a ukončilo :) Viděla bych to tak, že se Robin a Barney vezmou, Lily a Marshall budou mít ještě jedno dítě, Ted se seznámí s matkou, vezmou se taky, my se konečně dozvíme, jak se jmenujou ty jejich dvě děti, happily ever after, "TAKHLE jsem poznal vaši matku" a konec! :)

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
29. 8. 2013 / 15:53:40 (před 10 roky)
off
vejdelkova.jana napsal(a):

Seriál mám sice moc ráda, ale devátá série by měla být poslední - akorát na to, aby se všechno hezky vysvětlilo, objasnilo a ukončilo :) Viděla bych to tak, že se Robin a Barney vezmou, Lily a Marshall budou mít ještě jedno dítě, Ted se seznámí s matkou, vezmou se taky, my se konečně dozvíme, jak se jmenujou ty jejich dvě děti, happily ever after, "TAKHLE jsem poznal vaši matku" a konec! :)

a na koniec by sa najlepšie hodilo niečo ako "So that's the story about how i met your mother." - "Yeah, dad, finally...worst 2 hours of my life." :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
29. 8. 2013 / 17:26:51 (před 10 roky)
off

V prvním promo videu na 9. sérii CBS označilo devítku jako poslední, tak doufám, že to tak i zůstane.

avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
29. 8. 2013 / 19:08:56 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

a na koniec by sa najlepšie hodilo niečo ako "So that's the story about how i met your mother." - "Yeah, dad, finally...worst 2 hours of my life." :D

Teď mě napadlo, že by bylo vtipné kdyby pak vznikl spin-off HIMYM právě s pohledu jejich matky a jmenovalo by se to "Jak jsem poznala vašeho otce". :-D

spike
avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
29. 8. 2013 / 19:24:41 (před 10 roky)
off
spike napsal(a):

Teď mě napadlo, že by bylo vtipné kdyby pak vznikl spin-off HIMYM právě s pohledu jejich matky a jmenovalo by se to "Jak jsem poznala vašeho otce". :-D

tak to by bylo lepší než film :DD

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
avatar uživatele
Lenka Hájková
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
29. 8. 2013 / 22:41:09 (před 10 roky)
off

Já si nemůžu pomoct ale HIMYM je prostě HIMYM, i když je toho někdy moc já ten seriál prostě miluju a budu mooc ráda když bude pokračovat :) a číslo 10 je mnohem hezčí než 9, Já jsem jednoznačně PRO :)

avatar uživatele
petruska.77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
30. 8. 2013 / 01:56:22 (před 10 roky)
off

Já bych klidně vídala Barneyho ještě další sezonu! :) Jednu postavu bych teda poslala někam do kytek, ale jinak desátou řadu klidně!

avatar uživatele
petruska.77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
30. 8. 2013 / 01:56:24 (před 10 roky)
off

Já bych klidně vídala Barneyho ještě další sezonu! :) Jednu postavu bych teda poslala někam do kytek, ale jinak desátou řadu klidně!

avatar uživatele
gary90
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 8. 2013 / 09:01:10 (před 10 roky)
off

Klidně bych s další serii nechal lbít, ale je fakt, že mají své "za sebou" a podle videa na CBS to bude poslední sezóna.

odkaz

avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
30. 8. 2013 / 11:54:43 (před 10 roky)
off

tohle nevypadá na další sérii (oficiální google+ učet)

Go GOATS
Editováno: 1x | Naposledy: 30. 8. 2013 / 11:55:25
avatar uživatele
Lola_L
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
31. 8. 2013 / 15:18:07 (před 10 roky)
off

Cože? tak to je vážně překvapení. Nechci psát, že je to chybný nápad, protože mě himym může klidně překvapit.

ananas
avatar uživatele
Ragnarok8
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
1. 9. 2013 / 02:47:11 (před 10 roky)
off

Nevím, pokud bude další série...tak sledovat jí rozhodně budu, protože když má být devátá série jen o jednom víkendu, tak bych pak rád viděl i další věci mezi Tedem a jeho pravou, ale myslím si, že to je kravina a devátá je skutečně ta poslední.

avatar uživatele
Idrial
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
1. 9. 2013 / 04:02:06 (před 10 roky)
off

taky věřím tomu, že to devítkou skončí, upřímně občas se musím dotlačit k tomu, abych se vůbec dívala na další díly

Není člověk, který by se zavděčil všem, takže mě za mé názory nekamenujte ;-)
avatar uživatele
Martin
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 8 | Kryton
1. 9. 2013 / 14:20:06 (před 10 roky)
on

Dobrá zpráva, aspoň nemusím koukat ani na devátou. Oni by mohli potvrdit ještě 11. a na to už opravdu nemám nervy.

Raz, dva, tri, čaťíre, pjať,vyšel zajčik paguľjať.Vdrug achótnik vybegájeťprijamo v zajčika strilájeť.Pif, paf, oj, oj, oj,ubegájeť zajčik moj.
avatar uživatele
Crazy-Nut*
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
1. 9. 2013 / 23:08:41 (před 10 roky)
off

Já HIMYM miluju, ale deváta řada by už opravdu měla být poslední. Už se jen tak tak drží, aby díly byly pořád nějakým způsobem vtipný. I když já na to nekoukám jenom kvůli vtipným scénkám, postavy a příběh mi za těch pár let přirost k srdci, takže bych se sice koukala i na další možnou řadu, ale už bych věděla (opět), že to je moc přetažený, než by bylo třeba ..

Milovnice seriálů <3
avatar uživatele
Miss Black
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
3. 9. 2013 / 23:23:03 (před 10 roky)
off

Myslím, že tvůrci by měli prokázat trochu soudnosti a raději to trápení ukončit. Seriál ztrácí dech už delší dobu, ale zatím to ještě pořád mohou zakončit nějak důstojně, tak, aby to nesklouzlo k absolutní trapnosti. Takže já osobně si ráda vychutnám devátou sérii a doufám, že řečmi o desáté chtěli jen rozvířit diskuze a poškádlit fanoušky .)

avatar uživatele
kutikk
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
5. 9. 2013 / 08:17:56 (před 10 roky)
off

Myslim, že by seriál už měli ukončit, docela začíná ztrácet na kvalitě.

avatar uživatele
Nici
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
6. 9. 2013 / 09:46:09 (před 10 roky)
off

Jen to nee.. Už to ztrácí svoje kouzlo dlouho a seriál sleduju už jen proto, abych věděla, jak to celý dopadne. Třeba by desátá série mile překvapila, ale opravdu to stačilo..

born with nothing, die with everything
avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2013 / 14:20:46 (před 10 roky)
off

jsem zvědavej čím tenhle seriál CBS nahradí, když vezmu tak tohle byla náhrada za Přátele tak co bude teď

Go GOATS
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
6. 9. 2013 / 16:20:41 (před 10 roky)
on
Salem napsal(a):

jsem zvědavej čím tenhle seriál CBS nahradí, když vezmu tak tohle byla náhrada za Přátele tak co bude teď

Přátelé byli NBC. Každopádně si nemyslím, že by se mělo hnedka vytvořit něco se stejným schématem skupinky přátel. Chce to chvíli oddych.

avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2013 / 19:09:18 (před 10 roky)
off
ragelly napsal(a):

Přátelé byli NBC. Každopádně si nemyslím, že by se mělo hnedka vytvořit něco se stejným schématem skupinky přátel. Chce to chvíli oddych.

ale já to beru jak že Přátele vystřídalo HIMYM (cílové publikum)

Go GOATS
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 9. 2013 / 19:09:34
avatar uživatele
Šárule
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
9. 9. 2013 / 13:16:54 (před 10 roky)
off

Uvidime co prinese 9 řada, myslim že diky matce bude ted HIMYM mnohem zajimavejsi...:-)takzr proc ne ?:-)

avatar uživatele
Ted Mosby
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 9. 2013 / 20:50:26 (před 10 roky)
off

Ten seriál zbožňuji, už po osmé koukám na všechny série po sobě a ještě mě to neomrzelo. Když by ji natočili, byl bych jenom rád. Se zblázním, až to skončí.

avatar uživatele
Teruska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
16. 9. 2013 / 00:49:16 (před 10 roky)
off
spike napsal(a):

Teď mě napadlo, že by bylo vtipné kdyby pak vznikl spin-off HIMYM právě s pohledu jejich matky a jmenovalo by se to "Jak jsem poznala vašeho otce". :-D

a zas by to mělo 10 sérií xD

S láskou Tvá Teruška :)
avatar uživatele
Teruska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
16. 9. 2013 / 00:52:16 (před 10 roky)
off
Carljack napsal(a):

Nevím, pokud bude další série...tak sledovat jí rozhodně budu, protože když má být devátá série jen o jednom víkendu, tak bych pak rád viděl i další věci mezi Tedem a jeho pravou, ale myslím si, že to je kravina a devátá je skutečně ta poslední.

jo pěkný by to bylo :) ale na druhou stranu.. seriál se jmenuje "Jak jsem poznal vaši matku" né "Jak jsem randil s vaší matkou" :) takže si myslím, že poslední díl by měl být o tom, jak jí opravdu pozná, bude to láska na první pohled, přijde k ní, pozve jí na rande.. střih..."... a tohle byl děti příběh o tom, jak jsem poznal vaši matku" :D

S láskou Tvá Teruška :)
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
8. 10. 2013 / 15:29:42 (před 10 roky)
off

doufám, že to je jenom vtip a nemyslí to vážně. v okamžiku, kdy si myslí, že tahle je poslední sezóna, to nebývá špatné, ale sezóny, kdy věděli, že mají ještě dost věcí před sebou, psali polovinu epizod jako výplně a stálo to pěkně za prd. ano, barneyho a robin mám pořád ráda a těžko semi s nimi bude loučit, ale ted už to dotáhl do okamžiku, kdy je naprosto nesnesitelný, pětkrát dětem řekl, že tohle je, kdy to s robin už bylo naposled, načež o pár dílů později je do ní přece jenom pořád zamilovaný. já tu matku doslova lituju. v tomhle momentě už nemůže být víc než náhrada za robin.